Skocz do zawartości

Ile kosztuje ubezpieczenie AC dla Virago 535?


Arek00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłeś w linku znaleść bo nie udzielaja AC na motocykle, przynajmniej jak rozmawiałęm z nimi 2 miechy temu, panienka powiedziała ,że nie maja AC motocykli w ofercie.

 

Na stronie http://www.allianz.pl/x_main.php?pg=n_1&id_kategorii=577 masz poglądowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno ubezpieczałem moją Kawę i koszt ubezpieczenia wachał się od 3500 do 1800 zeta.

Wybrałem najtańszą wersję w PZU, bo reszta albo droga albo w razie czego mniejsze szanse są na wyciagniecie ubezpieczenia. Zobacz w PZU, pewnie będzie jedną z najtańszych opcji. Są też warianty ubezpieczenia sezonowego jeśli nie boisz się trzymać go w zimę bez AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warcie pani wyliczyla mi ze koszt rocznego AC to ok 1/3 aktualnej wartosci moto (XV535), czyli w moim przypadku ok. 3 tys. Wg mnie to zdecydowanie lepiej zainwestowac w dobre blokady bo jesli po 3 latach ubezpieczenia skladka wyrowna cene samego moto, to cos jest nie tak. Pani nie kryla, ze ceny sa specjalnie zaporowe. Za to OC ze znizkami jakie mam na samochod (i to nie w Warcie!) wynioslo mnie 60zl!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie zapominajcie ze nawet gdy motocykl ma AC ubezpieczyciel wyplaci odszkodowanie(w przypadku kradziezy) jezeli pojazd zostanie skradziony z miejsca garazowania ktore trzeba okreslic podpisujac umowe. Dlatego ja wychodze z zalozenia ze nie ma AC od kradziezy moto, ewentualnie AC od szlifow. Ubezpieczalnie zreszta daja te opcje razem lub osobno(od kradziezy, od wypadku)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie zapominajcie ze nawet gdy motocykl ma AC ubezpieczyciel wyplaci odszkodowanie(w przypadku kradziezy) jezeli pojazd zostanie skradziony z miejsca garazowania ktore trzeba okreslic podpisujac umowe. Dlatego ja wychodze z zalozenia ze nie ma AC od kradziezy moto,

 

To raczej nie jest prawda. Mam polisę AC w PZU - tylko od kradzieży. Nie mam żadnego określonego miejsca garażowania, czy też postoju. Polisa jest ważna na wypadek kradzieży.

 

 

Szacuneczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...