Skocz do zawartości

bandit - który wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

B12 czy FZS 1000 Fazer? Co byście wybrali? Moto potrzebne do miasta i do dalekiej turystyki :wink:

Fazerem nie śmigałem więc nie wypowiadam się co do niego, naomiast B12 hmmm wygodny 9 i to dla dwóch osób, silnik przy dbaniu o niezawodny i nie zrobi psikusa na trasie, spalanie zależne od jazdy ale nie zawrotne, części praktycznie dostępne od ręki za rozsądne pieniądze, piękny moment (nie zamiatasz stopką zmiany biegów góra dół tylko sama mantka gazu), wygląd pikny (ale to kwestia gustu), zawsze go sprzedasz (bandity są w modzie), w mieście jak go opanujesz też spokonie da się latać (są goście co hajką lepiej radzą sobie w mieście niż firebladym), itd.. Cóż więcej pisać polataj jednym i drugim wybierzesz lepszy

pozdrowionka

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mimo wszystkich odpowiedzi przychylam się głównie za postem Yoss'a do b12.

 

YES, YES, YES :wink:

 

B12 czy FZS 1000 Fazer? Co byście wybrali? Moto potrzebne do miasta i do dalekiej turystyki :bigrazz:

 

z suchych faktów ze stron producentów:

Yamaha - moc 143 KM przy 10000 obr. i moment 105 Nm przy 7500 obr

Suzi - moc 98 KM przy 8 500 obr/min, a moment: 91,7 Nm przy 6 500 obr/min

 

+ Yama trochę lżejsza, ciut węższa i zbiornik o litr większy. wydaje się więc, że powinna być lepsza.

ale najlepiej spróbuj przetestować oba, nic nie zastąpi subiektywnych odczuć z jazdy.

jak pisałem testowalem Suzi i jeździło mi się bardzo dobrze, więc złego słowa o niej nie powiem, ale przydałby się jeszcze test Yamahy, bo nie mam porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...