Skocz do zawartości

Kobieta za kierownicą: (nie)bezpieczeństwo


Gość Visuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:crossy: Chciałbym wszystkich pogodzić bo tak naprawdę to sami wpychamy kobiety za kierownik. Bo przypomnijcie sobie jak to było zanim zapłaciliśmy* za jej prawko?????

 

1. Jazda na zakaupy(2/3h z życia optymistycznie)

2. Zawieź do pracy(o 6 wstawać w sobotę???to pesymistycznie) odbierz

3. Imprezy (oczywiście jak kto lubi wypić:smile:)ale nawet na grilku pije się piwko :clap: a nie wodę mineralną.

 

Ale odkąd ma prawko to masz święty spokój. A ja już widziałem jak gość wpada na imprę i pierwsze co to wali kielona z tryumfem i dumą podchodzi do swojej kobiety i oscentacyjnie oddając jej kluczyki od auta mówi" Dzisiaj Ty prowadzisz KOCHANIE" :D

I tak jest że nie wszystkie mają do tego żyłkę a czy my wczyscy umiemy dobrze prowadzić ????

Przykłady można mnożyć w nieskończoność i na jednych i na drugich.

Poprostu bardziej do serca weźmy sobie zasadę "ograniczonego zaufania" do innych użytkowników.

:cool:

 

*-oczywiście to żart:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, mam nadzieję że przez ten wypadek mimo całego bólu i wszystkich niedogodności do których przyczyniła sie "baba za kółkiem" gejem nie zostaniesz :D

 

 

Zdecydowanie moja panna moze byc spokojna. Niemniej jesli chodzi o jazde samochodem, to nie ma kur.. rownouprawnienia :crossy:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu miałem taką sytuację na drodze:

jechałem sobie dwupasmówką do Marek katamaranem na przegląd. Ruszyłem spod świateł lewym pasem i patrząc w lusterko stwierdziłem, ze ktoś chce jechać szybciej. No to lampa dół i na prawy bo jakoś mi się nie śpieszyło. Dosłownie kątem oka zobaczyłem wyprzedzający mnie samochód, który za ułamek sekundy owijał się na moim przodzie. Finał taki: tamten do rowu, ja za nim. Co się okazało: "Kobieta" jechała sobie do serwisu toyoty i na kilkunastu metrach przy prędkości ok 80 - 90 skręciła w prostopadłą uliczkę. Szlag mnie trafił, bo auto niecałe pół roku miało. Baba cholerna nie dość, że Turczynka to jeszcze z angielskim obywatelstwem. Aż strach pomyśleć co by było gdybym jechał moto.

 

I przychylam się do opinii popredników na temat "kobiet" za kierownicą. Wcale nie jeżdzą lepiej i bezpieczniej. Chociaż są wyjątki z jednej i zdrugiej strony. Kobiety jeżdżące dobrze i faceci jeżdżący jak patałachy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu miałem taką sytuację na drodze:

jechałem sobie dwupasmówką do Marek katamaranem na przegląd. Ruszyłem spod świateł lewym pasem i patrząc w lusterko stwierdziłem, ze ktoś chce jechać szybciej. No to lampa dół i na prawy bo jakoś mi się nie śpieszyło. Dosłownie kątem oka zobaczyłem wyprzedzający mnie samochód, który za ułamek sekundy owijał się na moim przodzie. Finał taki: tamten do rowu, ja za nim. Co się okazało: "Kobieta" jechała sobie do serwisu toyoty i na kilkunastu metrach przy prędkości ok 80 - 90 skręciła w prostopadłą uliczkę. Szlag mnie trafił, bo auto niecałe pół roku miało. Baba cholerna nie dość, że Turczynka to jeszcze z angielskim obywatelstwem. Aż strach pomyśleć co by było gdybym jechał moto.

 

I przychylam się do opinii popredników na temat "kobiet" za kierownicą. Wcale nie jeżdzą lepiej i bezpieczniej. Chociaż są wyjątki z jednej i zdrugiej strony. Kobiety jeżdżące dobrze i faceci jeżdżący jak patałachy.

 

pozdrawiam

no bo ona przyzwyczajona do lewostronnego ruchu i ja zaskoczyłeś gwałtownym manewrem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba cholerna nie dość, że Turczynka to jeszcze z angielskim obywatelstwem.

 

Wczoraj prewna Turczynka wylądowała Boeingiem 737 z gromadką wkurzonych parażerów na wojskowym lotnisku Krzesiny, zamiast na cywilnej Ławicy :D (Poznań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pomyłką tureckiej pilotki to rekord świata :crossy:

A generalnie raz się rozwaliłem puszką przez kobietę (i to swoją), a sytuacji niebezpiecznych miałem chyba setki i zawsze rzucę oko, kto jedzie. Naprawdę przewaga jest kobiet, które wykonują dziwne manewry. Rekordem dla mnie była panna, która wrzuciła kierunek w prawo na środkowym pasie, a zjechała na lewy pas... :clap: , a ja chciałem ją wyprzedzić, jadąc za nią ale coś mnie powstrzymało.....

Generalnie kobiety mają często problem z kierunkami (lewo, prawo, wschód, czy północ to dla nich ciężka sprawa - oczywiście mówię o tych przypadkach, które naocznie spotkałem)... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. dwa razy: zatrzymuję się w mieście przed pasami i przepuszczam DZIECKO!!to jeden głąb mnie Z LEWEJ NA PASACH dziecko byłoby pół metra dalej i nie wiem jak tragicznie by się to skończyło. Drugi raz taka sama sytuacja a koleś mnie z prawej, no załamka normalnie po piskach wyhamował przed dzieckiem.

Brak słów

Pozdr

 

Mialem ostatnio taka sama sytuacje... ale nie rozroznialem czy to on czy ona prowadzila tylko jakis burak w czerwonej skodzie :crossy: myslalem, ze mu/jej zrobie z dupy jesien sredniowiecza :D

 

Pewnie blondynka????????/ :cool:

 

To byl zamach na moje zycie... Prawie sie udlawilem kawa jak to przeczytalem :smile:

 

Z tą pomyłką tureckiej pilotki to rekord świata :wink:

A generalnie raz się rozwaliłem puszką przez kobietę (i to swoją), a sytuacji niebezpiecznych miałem chyba setki i zawsze rzucę oko, kto jedzie. Naprawdę przewaga jest kobiet, które wykonują dziwne manewry. Rekordem dla mnie była panna, która wrzuciła kierunek w prawo na środkowym pasie, a zjechała na lewy pas... :) , a ja chciałem ją wyprzedzić, jadąc za nią ale coś mnie powstrzymało.....

Generalnie kobiety mają często problem z kierunkami (lewo, prawo, wschód, czy północ to dla nich ciężka sprawa - oczywiście mówię o tych przypadkach, które naocznie spotkałem)... :clap:

 

Bo trzeba rozrozniac prawo i te drugie prawo ;)

Edytowane przez mrf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak odwróce pytanie, a może wy poprostu nie umiecie jeździć na motocyklu i swoją nieudolnością obarczacie kobiety. :D Przecież na ulicy chodzi o to żeby nie dać sie zabić, a nie szukać winnego....

 

Bo wg mnie największe zagrożenie to grubas albo geriatryk za kierownicą oraz moherowy kapelusz, taksówkarz, kierowca tira, autobusu i śmieciarki.

Edytowane przez Sidewinder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak odwróce pytanie, a może wy poprostu nie umiecie jeździć na motocyklu i swoją nieudolnością obarczacie kobiety. :crossy: Przecież na ulicy chodzi o to żeby nie dać sie zabić, a nie szukać winnego....

 

Bo wg mnie największe zagrożenie to grubas albo geriatryk za kierownicą oraz moherowy kapelusz, taksówkarz, kierowca tira, autobusu i śmieciarki.

To to nam pojechałeś Sidewinder po majtach, lepiej patrz teraz w lusterko wsteczne za motocyklistami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem świnią, ale na pewno nie szowinistą.

Od pewnego czasu przyglądam się tematowi i widzę niepotrzebne epitety dzielone równo.

Nie będę pisał o swoich doświadczeniach, nie będę oceniał.

Powiem tylko jedno: matki natury oszukać się nie da.

Naukowe podejście do tematu wyjaśnia wszystko. Kobiety po prostu mają gorszą

wyobrażnię przestrzenną. To nie lwice z instynktem łowcy, to po prostu nasze kochane

kobietki. Są inteligentniejsze bo pracują u nich obie półkóle mózgowe.

Facet z natury i genetycznie łowca i wojownik ma szybszą reakcję, łatwiejszą ocenę sytuacji

przestrzennej, przez to łatwiej sobie radzi na drodze i nie tylko.

Podajcie mi choć jedną artystkę pejzażystke odzwierciedlającą w sposób doskonały

perspektywę i głębię obrazu........

Facet może jest trochę upośledzony opierając swoje myślenie na jednej półkuli

ale przez to jego reakcje są szybsze, precyzyjniejsze.

Oczywiście są odstępstwa od reguły (prosty przykład - Katanka) i właśnie tak powinien

być sformuowany ten temat, a nie na zasadzie jazdy bez trzymanki.

Pozdro dla wszystkich :D

 

Świetnie to opisałeś :crossy:

Mój komentarz jest zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...