Skocz do zawartości

ku przestrodze: MOTOCYKLISTA kontra ZAJĄC


vmax-r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kurcze jak to oglądałem to się przeraziłem :icon_razz: jakiej szkody narobił zając motocykliście, popatrzcie uważnie... a było im tak fajnie, fajna trasa, fajne winkle - miodzio.

 

link:

http://www.metacafe.com/watch/71855/hit_an_animal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez padła wśród moich kumpli kwestia, że ta gleba to wynik hamowania ale zwierzaczek moim zdaniem wopadł między koło, zawiechę i zblokował go... :icon_razz: ...chociaż widać jak kanalia spierd...ucieka spowrotem do lasu...

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tytuł mówi: "uderzone zwierzę" :icon_razz: Ale sarenka??? ...jakieś przydługie i niskie jak na sarenkę :icon_razz:
Jest tam czarno na białym
Incredible footage of a bike hitting a deer.
- wg. mojej znajomości angielskiego deer to jest jeleń/sarna... a poza tym było juź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa najgorzej po nocy W zeszłym roku puszką sarenke trafilismy z zoną. Jedziemy wieczorem powolutku zimą przez las. Z daleka widać że sarna na poboczu stoi(po przeciwnej stronie). Mówie do zony zwolnij, przejażdżamy tak 40na godzine koło niej a ona myk i prosto pod samochód. Żona pedały w podłgę i stoimy. Zwierze przeleciało przez maskę i w zsapę. Samochód cały, zwierze całe, tylko z wrażenia jakoś słowa wymówic nie mogłem. Wysiadłem popatrzyliśmy z sarna na siebie i poszła sobie wlas nawet nie utykała. Potem latem tez w nocy miałem motocyklowe spotkanie z zającem. Też kretyn stał do ostatniej chwili po czym wskoczył na srodek drogi i staną. Zawinął sie niestety pod tylne koło lekko, ja jakos się utrzymałem. Tak parę razy z daleka widziałem podobne sytuacje z kotami stoi taki i nagle jak komikadze startuje w poprzek jezdni. O co tu chodzi reguła jakaś??

 

Pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...