Skocz do zawartości

Internetowy kanal z relacjami :D


Soku11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!!

Tak jak w temacie... Czy istnieje jakis program majacy zakodowany kanal telewizji internetowej z relacjami z FMX, Enduro, Quad, Scigacze, Rowery, Snowboard itp?? Wszystkie ekstremalne sporty pokazy motorkow itp... Wiecie pewnie o co chodzi :icon_razz: Szukalem w Super Internet TV ale tam nie ma :icon_razz: Przez Winampa muli wiec czy jest cos innego tego typu??

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

Tak jak w temacie... Czy istnieje jakis program majacy zakodowany kanal telewizji internetowej z relacjami z FMX, Enduro, Quad, Scigacze, Rowery, Snowboard itp?? Wszystkie ekstremalne sporty pokazy motorkow itp... Wiecie pewnie o co chodzi :icon_razz: Szukalem w Super Internet TV ale tam nie ma :icon_razz: Przez Winampa muli wiec czy jest cos innego tego typu??

POZDRO

 

Siema,

 

Jedyne w czym mogę pomóc...

 

www.motogp.com - tu znajdziesz mnóstwo filmów związanych z MotoGP, zarówno kwalifikacje/wyścigi na żywo jak i wspaniałe, bardzo bogate archiwum oraz mnóstwo wywiadów/feature'ów. Niestety nie za darmo (... a wszystkie wyścigi na żywo lecą w Eurosporcie podobnie jak większość treningów kwalifikacyjnych).

 

www.worldsbk.tv - jeśli mnie pamięć nie myli, cały sezon World Superbike kosztuje 20 Euro. Jakość jest wystarczająco dobra, angielski komentarz świetny, poza tym trochę wywiadów itd. Niestety, przydaje się tylko wtedy, kiedy Eurosport nie pokazuje akurat wyścigów (a zazwyczaj to robią) danej rundy.

 

Ze swojej strony polecałbym także kilka podcastów czyli audycji mp3, które można wrzuć sobie na mp3playera i odsłuchać gdzieś poza domem, świetne są na: redbullusgrandprix.com oraz superbikeplanet.com (niestety tylko po angielsku i głównie skupiające się na amerykańskich zawodnikach). Pierwszy podcast wystartował także na motogp.com - ciekawe co dalej z tego wyjdzie. Wiele plików audio z wszelkich możliwych dziedzin motorsportu znajdziesz także na www.crash.net. Oczywiście wszystkie te strony są także genialnym źródłem newsów/feature'ów!

 

W normalnej TV często o motorsportach (FMX, MX, SX) znajdziesz na Extreme i ESPN (oba są w pakiecie Cyfry+, a ten pierwszy mam też w kablówce).

 

Może to nie do końca to czego szukałeś, ale mam nadzieję, że zajmie Cię zanim inni nie podadzą większej ilości linków ;-).

 

Pozdro i powodzenia w poszukiwaniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info :icon_razz: Popatrze na te twoje linki ale bardziej interesuja mnie relacje FMX nadawane przez internet :icon_razz: Chce miec programik ktory mi bedzie ukazywal wszystko na zywo (najlepiej) na kompie. PODZRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jestem ciekawy sakd wezmiesz licencje na relacjonowanie tych zdarzen :) Pozatym potrzebny by byl jakis komp podlaczony caly czas do netu i szybkie lacze przystosowane do obslugiwania mnostwa kompow podlaczonych :] Trzeba miec jednym slowaem KASE :) POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...