Skocz do zawartości

Jaka muzyka dobra do prowadzenia?


patryk998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16-letni moralizatorzy :P :) . Ten kraj schodzi na psy...

 

 

Boże o co Ci chodzi ..... ;) Przecież to jest dyskusja z lekkim akcentem żartu :)

 

 

A wracając do tematu, to:

Peja&Slums Attack - Głucha Noc ;)

Sweet Noise &Peja - Jeden taki dzień ;)

 

 

 

Głucha noc to tak średnio moim zdaniem no ale ok.

Jeden taki dzień już bardziej (jest bardziej szyyybka) :)

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem...że jednak zostaje przy muzyce głośnika swojego motorku a ewentulane słowa to zawsze i tak sobie sam spiewam ;) także kiedyś na skrzyżowaniu jakas kobiecina sie zapatrzyła na mnie i na czerwonym ruszać nie chciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terrorysta popieram

 

a co do reagge to dajcie jakies kawalki bo ja mam takie lipne , a slyszeliscie

sidney polak -miasto warszawa, albo r!codeha jakies kawalki(nigdzie niemoge znalezc ale tez sa good)?dajcie jakies fajne tytuly polskiego reagge

 

no sweet noise tez dobre ale nie z peja tylke te z woodstocka kawalki co grali

Edytowane przez Bartos_SzPaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamal - Policeman, Nowy Dzień, Rewolucje, Vavamuffin - Bless, Jah Jest Prezydentem, To On (średnie :/ troche obrazliwe - moj tata jest policjantem :) ), Chwilunia,

Nowator - Przez Chwilę. Pozatym fajne jest Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge - fajne piosenka, dla ogarniętych takim jednym uczuciem ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogą, to tak samo jak w samochodzie głośno muzyi nie można mieć taki przepis żeby słyszeć pojazdy uprzywilejowane, ale gdy w samochodzie masz discman-a na całą kopare to mogą Ci nagiwzdać..

 

i kolega od piwek się nie odzywa, a ja spać przez to nie mogę, bo nie znosze pijaków.. a co dopiero za kierownicą/kółkiem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle...jak jade motorkiem i mam słuchawki pod kaskiem z włączoną muzyczką i zatrzymaja mnie niebiescy to mogą sie doczepić?:|

 

nie tyle co moga co na pewno sie doczepią.....

 

 

ja wam powiem...że jednak zostaje przy muzyce głośnika swojego motorku a ewentulane słowa to zawsze i tak sobie sam spiewam także kiedyś na skrzyżowaniu jakas kobiecina sie zapatrzyła na mnie i na czerwonym ruszać nie chciała

 

no tak ;) wpierw zakłada temat a pozniej i tak nie chce muzy słuchać :P :)

 

na czerwonym nie chciała ruszać? hmm to chyba dobrze że na czerwonym nie chciała ;)

 

Sandruniu przesadzasz

 

no nie wiem nie wiem :> ;)

ale dziekuje za jakze ładne napisanie mojego imienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem nie wiem :> ;)

ale dziekuje za jakze ładne napisanie mojego imienia :)

Ale z niego lizus.... ;) A ja mam focha... ;P Co z tego, że jestem spamer, ale staram sie co niektórym pomagać jak umiem, a to, że czasem rozmowa pójdzie na inne tory... cóz, tez tak bywa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...