Skocz do zawartości

Jaka muzyka dobra do prowadzenia?


patryk998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ale dziekuje za jakze ładne napisanie mojego imienia :)

 

Nie no nie ma za co ;) Z natury taki jestem, dla niektórych osób ;)

A tak ogólnie to miałem kiedyś dobrą koleżanke o imieniu Sandra i tak jakoś micha się uśmiecha jak słysze lub wymawiam to imie, no albo pisze :P

 

Ale z niego lizus.... :) A ja mam focha... ;P Co z tego, że jestem spamer, ale staram sie co niektórym pomagać jak umiem, a to, że czasem rozmowa pójdzie na inne tory... cóz, tez tak bywa... :)

 

 

Ej no przestam podlizusem nie jestes ;)

 

 

 

Ps. Ściągnij sobie albumy:

 

Jamal (Album Rewolucje)

Bass Medium Tinity (album .. chybaaa Mówisz i Masz)

Indios Bravos

Natural Dread Killaz (Natural?)

 

co do nazw albumów nie jestem pewny. No ale ściągnij sobie tych wykonawców.

 

 

pozdr.

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik Markos itd...... moze byście sie nr gg powymieniali..... te piosenki by sie w 1 stronie zmiesciły.... a jakimś dziwnym trafem 4 strony już są........ przynajmniej bym nie biegał po tych stronach jak debil....... A potem sie dziwicie ze nowi nie mogo czegość znaleść.... wcale im sie nie dziwie....

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik Markos itd...... moze byście sie nr gg powymieniali..... te piosenki by sie w 1 stronie zmiesciły.... a jakimś dziwnym trafem 4 strony już są........ przynajmniej bym nie biegał po tych stronach jak debil....... A potem sie dziwicie ze nowi nie mogo czegość znaleść.... wcale im sie nie dziwie....

Zgadzam sie 4 strony siana do niczego nikomu nie potrzebnego to sie nazywa spamowanie i zaśmiecanie

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Magik Markos itd...... moze byście sie nr gg powymieniali..... te piosenki by sie w 1 stronie zmiesciły.... a jakimś dziwnym trafem 4 strony już są........ przynajmniej bym nie biegał po tych stronach jak debil....... A potem sie dziwicie ze nowi nie mogo czegość znaleść.... wcale im sie nie dziwie....

 

Oj Buba na razie to nie mam Markosa gg, no ale ok :P Mam Twoje ;) więc co najwyżej z Tobą moge pogadać :) Heh :)

A Ty co w moderatora chcesz się bawić ;) ;)

 

 

Zgadzam sie 4 strony siana do niczego nikomu nie potrzebnego to sie nazywa spamowanie i zaśmiecanie

 

 

Odezwał się święty ...... :)

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...