Skocz do zawartości

Problem z wyborem motoru


zol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cros zarejestrowany na motorower, mhmm, no ciekawe.. może predzej enduro, ale co tam, to dla Ciebie - http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1443931 możliwość rej. na motorower :clap: ;) :flesje: . a tak na serio to już nawet sam nie potrafiłbym policzyć ile takich tematów powstało, nie można poczytać w archiwum?czy przejrzec pierwsza strone albo 2 pierwsze i już bedą takie tematy.

No ludzie, przestańcie wreszcie pisać tego typu tematy.

 

eh..

za 3 tyś, DT, RX to nie wiem w jakim stanie, TS noi derbi.

 

z tego wszystkiego najwiekszy popyt jest na DT, a ja osobiscie brałbym 80LC2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole crossa na motorower nie kupi,bo caly bajer z crossem polega na tym,ze nie ma homolagacji i pierdolow typu lampy ;)

 

@kornol - co do link'a ktorego dales... koles za 5300zl sprzeda od razu z przegladem na motorower... przeciez to jest sprzet do porzadnego latania dla kogos doswiadczonego,a tu praktycznie kazdy moze tym posmigac...

wiem,ze byly tysiace rozmow na temat 125/50... ale 250... to juz jest ostre przegiecie... nóż sie w kieszeni otwiera jak sie takie cos widzi... i sie dziwic,ze ludzie wola kupic jakies przekret 125/50 niz A1 robic... taki kraj..

 

a co do tematu jeszcze,to kup sobie ts'ke chlodzona ciecza i wstaw cylinder tuningowy - osiagi lepsze niz dt80 :flesje:

 

pozdro :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kornol - co do link'a ktorego dales... koles za 5300zl sprzeda od razu z przegladem na motorower... przeciez to jest sprzet do porzadnego latania dla kogos doswiadczonego,a tu praktycznie kazdy moze tym posmigac...

wiem,ze byly tysiace rozmow na temat 125/50... ale 250... to juz jest ostre przegiecie... nóż sie w kieszeni otwiera jak sie takie cos widzi... i sie dziwic,ze ludzie wola kupic jakies przekret 125/50 niz A1 robic... taki kraj.

 

mój link był tylko dlatego że już dość mam tych tematów w stylu " ej co se kupić", czy "jakie endurko, albo cros zarejestrowany", no to tez tysiace tych tematów było, dlatego tylko tego linka dałem, taki kaprys :clap: . Napewno został przez wiekszosc dobrze zrozumiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty zle odebrales moj post ;)

nie byl to naskok na Ciebie,ze jestes niepowazny i polecasz taka maszyne tylko mowilem o ogolnej sytuacji jaka panuje wiec peace :)

a,ze takich tematow bylo multum to wiadomo - ale i tak kazdy nowy woli zalozyc kolejny niz szukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...