Skocz do zawartości

Od zera...


Gość Niecne Zielone Oczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolezanke ktora nawet na rowerze nie siedziala,a jako plecak jechala pare razy ,mozna na palcach 1 reki policzyc!!!Teraz sama doskonale sobie radzi na motocyklu!!!!ja sama juz wczesniej mialam prawko na samochod,rowerem jezdzilam itp,ale 8 balam sie na maxa...jednak troszke checi i wyszlo!!Najgorzej jest sie przelamac a potem juz leci,z tym ze ja juz wczesniej troche jezdzilam i mialam obycie z kierownica.....bedzie dobrze zobaczysz!!!!!Interesuje sie motocyklami od dziecka i wiem ze mozna sie w nich zakochac natychmiast wiec Cie rozumiem!!!!

 

A kiedy masz egzamin???????Pozdro

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja wczoraj zaliczyłam pierwszą lekcje jazdy na simsonie u kumpla nie szło mi najlepiej. Na mototcyklu też nie często zadarza mi sie jechać jako plecak i są to przeważnie którdkie przejaźdżki Też zaczynam się uczyć od zera i nasza sytuacja jest torche podoba tyle, że ja w czerwcu będę zdawała, ale na motorower dopiero. Życze sukcesów w nauce jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak sie nie wywalisz to sie nie nauczysz;p nie ma motocyklistow dobrze jezdzacych ktorzy w zyciu nie zaliczyli gleby. Czlowiek czasami sie nie opanuje i manetka do konca, a pozniej sa tego konsekwencje> Jak jestes na szkole jazdy to pytaj sie o wszystko nawet jak jestes czegos pewna, bo czasami nasze pojecia sa wzgledne wzgledem ludzi co jezdza parenascie lat na motorach> ja tam zaczynalem na drynie a pozniej byl komar. I pozniej juz duzo innych. Pamietaj jedno ze zycie masz tylko jedno nie trzy i zawsze jest ktos kto czeka na Ciebie w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak sie nie wywalisz to sie nie nauczysz;p nie ma motocyklistow dobrze jezdzacych ktorzy w zyciu nie zaliczyli gleby. Czlowiek czasami sie nie opanuje i manetka do konca, a pozniej sa tego konsekwencje> Jak jestes na szkole jazdy to pytaj sie o wszystko nawet jak jestes czegos pewna, bo czasami nasze pojecia sa wzgledne wzgledem ludzi co jezdza parenascie lat na motorach> ja tam zaczynalem na drynie a pozniej byl komar. I pozniej juz duzo innych. Pamietaj jedno ze zycie masz tylko jedno nie trzy i zawsze jest ktos kto czeka na Ciebie w domu...

 

 

Swiete slowa ,trzeba pytac o wszystko nawet jezeli pytanie wydaje Ci sie idiotyczne,moze dzieki temu unikniesz nieprzeyjemnych sytuacji na drodze,poza tym dokladnie mamy tylko 1 zycie i chyba nie jest az takie zle by z niego rezygnowac!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...,poza tym dokladnie mamy tylko 1 zycie i chyba nie jest az takie zle by z niego rezygnowac!!!!!

A kobiety jako kocice nie mają ich aż 7? ;) :crossy: :) Czasami sie wydaje, że jak gadaja i plotkuja to za nie 7 ale 77 żyć :cool: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kobiety jako kocice nie mają ich aż 7? ;) :crossy: :) Czasami sie wydaje, że jak gadaja i plotkuja to za nie 7 ale 77 żyć ;) :banghead:

 

 

Niech Ci bedzie ale tylko jako KOCICE i tylko 7,nie przeginajmy juz na 77...nie wszystkie kobiety plotkuja,faceci sa w tym duzo lepsi......... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Niech Ci bedzie ale tylko jako KOCICE i tylko 7,nie przeginajmy juz na 77...nie wszystkie kobiety plotkuja,faceci sa w tym duzo lepsi......... ;)

 

W pełni sie z koleżanką zgadzam w sprawie mężczyzn :crossy:

Ale spróbuj to któremukolwiek zasugerować !!!!!!! łomatttkoicórko !!!! Obraza po grób !!! tzn. az do następnej ploteczki :banghead: :cool: ;)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

W pełni sie z koleżanką zgadzam w sprawie mężczyzn :crossy:

Ale spróbuj to któremukolwiek zasugerować !!!!!!! łomatttkoicórko !!!! Obraza po grób !!! tzn. az do następnej ploteczki :banghead: :cool: ;)

 

Szacun ;) Chociaz Ty jestes w stanie przyznac mi racje....a moze znajda sie Panowie ktorzy tak sadza???????!!!!!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Szacun :) Chociaz Ty jestes w stanie przyznac mi racje....a moze znajda sie Panowie ktorzy tak sadza???????!!!!!!

 

Nie sądzę by w tej kwestii można było liczyć na panów:) Nie przyznają się za nic w świecie, faktycznie gdy któremuś powiesz, że plotkarz to od razu focha strzela:D

Ale to i tak nic w porównaniu z facetem, który sobie coś zrobi (np. zatnie w palec podczas krojenia warzyw, przeziębi...). Od razu zachowuje sie, jakby miał zaraz umrzec, wymaga pocieszania i skakania wokół:crossy: Gorzej niż małe dzieci czasami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by w tej kwestii można było liczyć na panów:) Nie przyznają się za nic w świecie, faktycznie gdy któremuś powiesz, że plotkarz to od razu focha strzela:D

Ale to i tak nic w porównaniu z facetem, który sobie coś zrobi (np. zatnie w palec podczas krojenia warzyw, przeziębi...). Od razu zachowuje sie, jakby miał zaraz umrzec, wymaga pocieszania i skakania wokół:bigrazz: Gorzej niż małe dzieci czasami:D

 

 

 

Bo oni wszyscy są jak dzieci : nieodpowiedzialni, niefrasobliwi, absorbujący, wkurzający i wpedzający w depresję :)

ALE JA NIE POTRAFIĘ BEZ NICH ŻYC!!!!!!!!!

:crossy: :banghead: :cool:

I co najlepsze : wcale tego nie chcę. ;)

Pozdrawiam wszystkich panów ;)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni wszyscy są jak dzieci : nieodpowiedzialni, niefrasobliwi, absorbujący, wkurzający i wpedzający w depresję :)

ALE JA NIE POTRAFIĘ BEZ NICH ŻYC!!!!!!!!!

:crossy: :banghead: :cool:

I co najlepsze : wcale tego nie chcę. ;)

Pozdrawiam wszystkich panów ;)

 

 

To jest niestety nedzna prawda -PANOWIE NIE MOZEMY BEZ WAS ZYC...........tak samo jak wy bez nas :bigrazz: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...