Skocz do zawartości

WSK 125 & WSK 175


evoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

evoman popełniasz wielki błąd dając taki temat :P :crossy: gdyż wiele kłutni zwykle było co jest lepsze 125 czy 175 wiec temat na twoją odpowiedzialność :clap: wedlug mnie zrywniejsza jest 175 :) A z niezawodnością w tych sprzetach to róznie bywa :bigrazz:

Edytowane przez Pimpek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem do czynienia z wsk 175 i stanowczo odradzam z czesciami do niej ciezko

strasznie awaryjna skrzynia biegów

z elektryką tez nie najlepiej

ale co do osiagow uff raz sie wywalilem i nie bylo to mile

 

wk 125 jest lepsza brak zaplonu elektrycznego tylko mechaniczny co ulatwia sprawe

no i z czesciami gdzie sie nie ruszysz o ktos ma czesci

 

REKLAMA

ja mam troche czesci silnikowych do wsk 175 to jak cos potrzebne to pisac na gg lub pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczny temat porusza się na wielu forach.

 

tutaj jest link do naszego nowego forum ,które powstało w miejsce forum fenixowego (zamknięte w wyniku awarii serwera) :icon_razz:

 

http://www.wsk.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=145

 

PS: Serdecznie zapraszam wszystkich na forum :icon_razz:

 

Informacji możesz szukać jeszcze na polmocie ,gdzie opracowano dość dobre artykuły porównujące te motocykle.

Edytowane przez marianek_spox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsk 175 jest szybsza ale tak jak kolega napisal z elektryka w niej kiepsko i czesto sie psuje. wsk 125 mniej niazawodna, ale co tu sie oszukiwac, te motocykle maja swoje lata i sie psuja.moja juz dawno stoi nieuzywana bo nie bylo czasu zeby ja na naprawiac,ja nie miale prawa jazdy a ojciec czasu zeby jezdzic za czesciami.w sumie przez 6 lat naprawiane bylo sprzeglo.a reszta to drobiazgi jak nie linka to jakas sruba,albo slimak od sprzegla itd...

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze: "jak dbasz tak masz" ja dbalem i sie Kobuz wogole nie psul, Wsk 125 tez mi sie nie sypala

 

a ja sie z tym nie zgodze. jak mozna dbac o slimak od sprzegla albo zbiornik paliwa ktory sie urwal? sa rzeczy ktorych nie unikniesz. w takim sprzecie wszystko moze sie zdazyc. co tu sie oszukiwac. jaka cena taki sprzet.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie z tym nie zgodze. jak mozna dbac o slimak od sprzegla albo zbiornik paliwa ktory sie urwal? sa rzeczy ktorych nie unikniesz. w takim sprzecie wszystko moze sie zdazyc. co tu sie oszukiwac. jaka cena taki sprzet.

 

w każdym sprzęcie sie coś zużywa nie ma motocyklA w którym się coś nie zepsuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież nie mamy tu poruwnywac karoseri czyli tego że komus sie bak urwał czy cos.. tylko mamy sie tu zajac porównaniem silnika! Oto zapewne chodziło temu który temat założył:D A wiec tak, WSK 175 pracuje swietnie, bardzodobrze sie zbiera, i osiaga dobre predkosci, podam na porzykładzie mojej: Zbiera sie extra, pali około 4,5L, V-Max 120km/h (zmierzone wczoraj jak jechałem obok GS 500).

A to że WSK 175 sie psuje to jest głupie pierdolenie, bo jak se zrobisz i jak uzytkujesz tak masz! Pracowaliu nad tym konstruktorzy i jak by sprzet mial byc awaryjny to by nie wypuscili na rynek! Jak zrobiłem sobie remont silnika w Kobuzie to już nigdy mi sie nic nie zepsuło;) A dodam że jestem wariatem drogowym i nie jeżdże 80km/h. A motocykl cały czas smiga bezawaryjnie;)

Co do WSK 125 mozna o niej powiedziec że "Jest wieczna":crossy: Jak sobie dobrze silnik zrobisz i poprawnie jezdzisz to silnik nie ma prawa Ci sie zepsuc;) Jak jeżdzilem swoja WSK M06Z to jakos nigdy nie mialem problemów z czym kolwiek przy tym motocyklu, zawsze wsiadałem, lałem paliwo i jechałem;) WSK 125 ogólnie ma bardzo wytrzymale silniki mozna nawet powiedziec "Antydebilne" ponieważ już niejeden próbował ja zajezdzic i mu sie nie udało... Bardzo latwo sie ja rególuje itp, a co do zrywnosci to owszem WSK 175 jest zrywniejsza bo ma wieksza moc i lepszy moment obrotowy.

Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie jezdzi poprawnie a jak nie??? jesli uwazasz ze wsk zbiera sie bardzo dobrze to co powiesz o mz 251 a nie mowa o cbr 600rr. wsk to moto nie do zbierania sie tylko do spacerowania. gdybys nia jezdzil 120km/h to zaraz bys musial silnik robic. w takim razie normalna jazda to 70-90. gratuluje bezawaryjnego sprzeta. jestes pierwszym ktory powiedzial ze wsk sie nie psuje. jeszcze jedno . pirdolenie to jest to ze wsk to sprzet wieczny,bo nie ma takiego/ Pozdrowienai.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, co sie bede kłucił.. NIe musze nikomu udowadniac że swoim kobuzem osiągam 120km/h.. Kumple widzieli, wystarczy. Fabrycznie WSK 175 ma wpisane w danych katalogowych że V-max to 105km/h, wiec niby czemu z lepszym gaznikiem takim jak ja mam (MIkuni, srednica 28mm) WSk nie miała by osiagac 120km/h? Oczywiscie nie jeżdże nia non-stop 120km/h bo wiadomo- silnik bardzo szybko by sie zużył. Czasem na prostej po na obrzeżach miasta przycisne troche, ale przecietnie 80-100jeżdże. tak po miescie:) Owszem, może i powinienem uzytkowac ten motocykl jeżdżac caly czas ok 70km/h ale kobuz az sie prosi żeby odkrecic manetke. A co do bezawaryjnosci to wcale nie jestem pierwszy który tak mówi i nie ostatni! Jestem pewien że jeszcze nie jeden kolega z forum potwierdzi że dobrze zrobiona WSK sie nie psuje;P Aha, i nie porównuj WSK czy MZ z CBR600.... co innego mamy na mysli mówiac że WSK sie dobrze zbiera a co innego gdy mówimy że CBR sie dobrze zbiera.. Ja pisałem że mój kobuz sie extra zbiera w stosunku do innych WSK 175 które mialem okazje spotkac. Ale w żadnymn wypadku nie mam zamiaru sie scigac z innymi WSK i udowadniac komus że "mam leszpe moto", bo to nie oto chodzi! Te motocykle to już weterany i nie ma co sie głupio popisyuwac jeden przed drugim że "jeden ma lepsza WSK od drugiego.."

Napisałem tylko że poprostu moja jest dobrze zrobiona, ma założony porzady gaznik - dobrze sie zbiera i ma ładny V-max jak na WSK 175 z 1971roku:P A skoro tak narzekasz na to że WSK sie psuły to wymien co tam sie tak nioby psuło??>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...