Skocz do zawartości

wiekszy gaznik do dt 80


mmatteuszz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic wiekszy gaznik do dt 80, wiem ze oryginalnie gaznik ma gardziel 18mm (model lcI) na tym gazniku czuje czasem jakby nie dostawal wystarczajacej ilosci mieszanki. mam na oku gaznik mikuni 28mm, czy moze on spowodowac ze maszyna bedzie lepiej chodzila? oczywisie licze sie z wiekszym spalaniem. dodam ze cylinder jest na ostatnim szlifie. niestety odrazu musialem zrobic ostatni bo rysy na cylindrze byly ogromne. wczesniej byl nominal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce kupic wiekszy gaznik do dt 80, wiem ze oryginalnie gaznik ma gardziel 18mm (model lcI) na tym gazniku czuje czasem jakby nie dostawal wystarczajacej ilosci mieszanki. mam na oku gaznik mikuni 28mm, czy moze on spowodowac ze maszyna bedzie lepiej chodzila? oczywisie licze sie z wiekszym spalaniem. dodam ze cylinder jest na ostatnim szlifie. niestety odrazu musialem zrobic ostatni bo rysy na cylindrze byly ogromne. wczesniej byl nominal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem gaznik mikuni o przelocie 26mm i nie było problemów z ustawieniem jego, a za to o dziwo spadło spalanie o jakies 0,5 l na 100km i duzo fajniej ciagnał motorek w gorze obrotów oraz był elastyczniejszy. :P ale według mnie gaznik 28 jest za duzy. Jezeli nawet dało by sie go jakos wyregulowac to byłby poprostu problem ze zmieszczeniem w moto i byłby to przerost formy nad trescia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mnie tez interesuje zmiana gaźnika na większy w rg80,w orginale ma gaźnik 20mm.bo czuje że moto powyżej 6tys.obr slabo się wkręca,nie przybiera na mocy i też odnosze wrazenie jakby nie dostawał wystarczającej ilości mieszanki.czy zmiana gaźnika na większy by coś pomogła?i o jakiej średnicy gardziela można zastosowac gaźnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...