Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem ale z tych co widziałem zdjęcia to strasznie lipa. Albo porysowane na maxa albo chrom już dawno nie przypominał chromu i żadna pasta by nie pomogła. Pewnie z tymi będzie kiedyś to samo ale mam patent jak robiłem w r1200c. Kupowałem siatkę filtracyjną chromowo-niklową o jak najmniejszym oczku ale w tzw. taśmie o szerokości ok 3cm i owijałem kolanka. Efakt naprawdę był świetny. Mogłem zrobić tak i teraz ale szkoda mi było czasu na szukanie bo kiepsko kupić wydechy w bardzo dobrym stanie, więc kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie i racja , co nowe to nowe,jeżeli Cobra robi je jak dawniej to wytrzymają dożywotnio z motorem w pięknym stanie,jedynie co może Cię irytować to, to że fabrycznie są nieco przykrótkie i nie wystają poza tylny błotnik, ja u siebie trochę przydłużyłem i jest git

Edytowane przez joinery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobra jest najlepsza , tez mam podobne zdanie , odgłos podczas jazdy ma jak honda Rune , ja mam fabryczne , płaskie :) , ale jak odkręcę też nie narzekam:)) , nie zamierzam nic zmieniać .

 

heheeh w moim tylko głośniki bym zmienił do radia :)) , slucham radia jak "picuje moto" ale i tak mnie wkurzają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć. Kurcze gdybym wiedział że będę kupował wydechy to pewnie bym skorzystał z twojej pmocy ale już przyszły nówki :biggrin: . Dzięki

Ps. Nie wiem czy czasem cię kiedyś nie widziałem koło Opla na Poczesnej jak jechałeś od strony Bargł. Może ty może nie ale fajna maszynka :)

Takie zakupiłem

Całkiem możliwe.W Poczesnej tylko ja mam Valca,a jak jestem w Polsce i jest pogoda praktycznie nie wsiadam w samochód.

Rury miodzio :rolleyes:

 

post-68617-0-65065400-1385753705_thumb.jpg

A to jest moja Valkyria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... fajny pomysł ... może każdy kto tu pisał i pisze pochwaliłby się swoim sprzętem jak wygląda ?... łatwiej będzie rozmawiać i może w przyszłym sezonie wypatrzymy się wreszcie na drodze :) ?

A co do ciebie Kozak1965 to sprzęcik spoko tylko czy aby oparcie pasażera nie za niskie ? uchwyty spoko ale, jak dobrze odkręcisz to dziewusze złamiesz kręgosłup!!! :wink: powiedz czy tylne amortyzatory masz progresywne i jak się sprawują ? no i w ogóle napisz coś o sprzęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... fajny pomysł ... może każdy kto tu pisał i pisze pochwaliłby się swoim sprzętem jak wygląda ?... łatwiej będzie rozmawiać i może w przyszłym sezonie wypatrzymy się wreszcie na drodze :) ?

A co do ciebie Kozak1965 to sprzęcik spoko tylko czy aby oparcie pasażera nie za niskie ? uchwyty spoko ale, jak dobrze odkręcisz to dziewusze złamiesz kręgosłup!!! :wink: powiedz czy tylne amortyzatory masz progresywne i jak się sprawują ? no i w ogóle napisz coś o sprzęcie...

Jeśli chodzi o wysokość oparcia to dla mojej żonki jest wystarczające.Kiedy jeżdzimy razem,to powyżej 120km/h włącza się tylne odcięcie paliwa.

Amory są progresywne.Przy jeżdzie tylko z pasażerem jest spoko-nie jest podsterowna- i nie ma większych problemów z prowadzeniem.Ale jeśli do tego dodasz pełny bagaż(obie pełne sakwy i kufer)dobija na dziurach.

W tym roku trochę w nią włożyłem.Nie chcę mieć żadnych niespodzianek w czasie wyjazdu na Nordcap.Wymieniony rozrząd,tarczki sprzęgła,zaworki iglicowe w gażnikach,hamulce tył przód-wymiana klocków,dwa nowe buty-Metzeler,synchronizacja i regulacja gażników,naprawa pompki hamulcowej,wymiana linek od gazu(były złamane pancerze),wymiana wszystkich płynów.Część z tego to profilaktyka.

Teraz czeka mnie zaplanowanie trasy i w czerwcu wio wszystkie moje konie.Ok.8000km.dobije na zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie :) trochę Cię "szarpło" po kieszeni... :huh: ale jak sam mówisz większość to profilaktyka i bardzo dobrze :biggrin: przynajmniej wiesz co masz...ja jak jechałem w Alpy też wymieniłem profilaktycznie tarcze hamulcowe bo stare nieuchronnie zbliżały się do krytycznego minimum(zrobiły ponad 100 tyś).

Heh.. ale na Nord cap to Ty nie dojedziesz ... :biggrin: oczywiście nie w złym słowa tego znaczeniu... oczywiście życzę Ci wszystkiego najlepszego w trasie ja też o tym myślałem ale słyszałem że stacje benzynowe są oddalone od siebie o ponad 300km a nasze sprzęty robią max 250km więc musisz mieć jakiś plan awaryjny , chyba że się coś zmieniło z tymi stacjami...albo źle słyszałem... :rolleyes:

A i przepraszam z tą "dziewuchę" ja kawaler więc myślę że wszyscy jeżdżą z pannami ...pozdrów żonkę ode mnie :biggrin:

Edytowane przez joinery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie obserwatora tematu

 

Bardzo mi sie podoba instate tylko skąd te ceny???

drożej rocznikowo wychodzi od GL1800

why?

 

popatrz na ebayu , czy gdziekolwiek ,wersja Interstate nie była oficjalnie sprzedawana w Europie , sprowadza się tę wersje z USA na własny użytek ,ma ciut (minimalną inną budowe nic F6c) inne zawieszenie ponoć :) , ma dodatki radio ,CB spojlery ogrzewające stopy i kolana z kierowanym nadmuchem powietrza zimnego lub cieplego itp .a głowna zaletą jest to ze jest z metalu a nie z plastiku a błotniki ma z tłoczonego czystego aluminium , chrom ma najgrubszy na świecie , jest praktycznie bezawaryjna i nie do zajeżdżenia , nie mówiąc o znakomitym komforcie , poza tym jest "kultowa" cokolwiek to oznacza:) , poprostu jest prawdziwym motocyklem ,stad jest wyżej wyceniana niż plastikowy goldas .

 

poza tym jakbyś poczytał testy amerykańskie najlepiej "jeżdzi " w kazdym aspekcie , ze wszystkich podobnych maszyn na rynkudo dzisiaj.

 

Edytowane przez słoma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie obserwatora tematu

 

Bardzo mi sie podoba instate tylko skąd te ceny???

drożej rocznikowo wychodzi od GL1800

why?

 

Krótki czas produkcji 1999-2001, jakość wykonania, niezawodność, sprzedawane były TYLKO w USA. Konkludując jakość kosztuje a rzadkość występowania modelu też wpływa na cenę. Popatrz na ogłoszenia w świecie ile jest Interstate'ów ? Ludzie rzadko chcą się z nimi rozstawać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będe

musiał się przekonać osobiście czy jest taka naj



czyli jak trafie dobry nie zajechany egzemplarz jest szansa,ze wartość nie zmaleje



Kusi mnie Goldas ale przycisków wiecej niż w samolocie a do tego plastik

Jeździłem Electrą czas chyba pojeździć Valkyrią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będe

musiał się przekonać osobiście czy jest taka naj

 

czyli jak trafie dobry nie zajechany egzemplarz jest szansa,ze wartość nie zmaleje

 

Kusi mnie Goldas ale przycisków wiecej niż w samolocie a do tego plastik

Jeździłem Electrą czas chyba pojeździć Valkyrią

 

 

będzie Pan zadowolony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...