Skocz do zawartości

Radom - wieczorne smiganie po okolicach


ggmarquez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej mysle ze o 12 odjazd z pod eleji dawnej billi , ale sluchajcie kazdy ma gg jak nie to niech zainstaluje :buttrock: i zglaszac sie do mnie , jedynie wiem ze Xylena i konczu84 sa chetni wiec moze posmigamy , w planie jest drzewica . ale jak ktos mam inne pomysly to bardzo chcetnie rozwazymy je razem z wszystkimi tak ze o 12 jesli pogoda dopisze pod dawna billa w radomiu , niedaleko ogrodka piwnego :cool:

 

mam lepszy pomyl , moze skoczymy do chlewisk nidaleko szydlowca tam sa tanie domki dosyc tanie bo 20 zl od osoby a w tym czasie to nawet tansze beda , imprezke zrobimy browka wypijemy za zimowanie naszych moto odzywac sie ludziska bo czasu malo zapisy musza byc czekam jutro juz piatek , nie obijac sie dawac zgloszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak ja czekam do piatku z zgloszeniami bo chialbm domki zarezerwowac , ile co i jak a co do odjazdu bede pod elea od12 do 13 na ogrodku piwnym :buttrock:

 

 

skocze dizs zobacze co i jak do tych chlewisk :cool: widze ze pierwoszow sie pisze :cool: nice

 

nie bylem bo samemu to slabo , pomagalem konczowi w skaladaniu moto , ale w chclewiskach jest spoko , tak jak pisalem domki sa miejsce na maszyny tez ;) tylko chcetnych nie ma, odemnie 2 koleszkow by jechalo Czapel i Papierek ,no moze Konczu sie skusi , co ty na to mistrzu dasz rade ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...