Skocz do zawartości

Może ktoś widział? Może ktoś słyszał?


TeRRoRystA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zdziwiłem Iluminat co Ty piszesz... :/

Inną sprawą jest fakt, że piesi wychodzą jak święte krowy na przejścia i nie raz musiałem mocno hamowac albo gwałtownie omijac żeby takiego debila nie potracic ...

Edytowane przez QóBa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że NIE popieram.

 

może ktoś coś o tym wie, mnie to się krew zagrzała.. zwykłe skurwysyństwo

 

Odebrałem to zdanie jako zdenerwowanie na "nagonkę" na motocyklistów.

Napisałem, że nie rozumiem złości autora w stosunku do pisania o motocykliście. Jeśli uciekł to znaczy że ci*a z niego a nie motocyklista.

 

Prawo i dobre obyczaje obowiązuje nas takie samo jak innych i powinien się zatrzymać, udzielić pomocy poszkodowanemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inną sprawą jest fakt, że piesi wychodzą jak święte krowy na przejścia i nie raz musiałem mocno hamowac albo gwałtownie omijac żeby takiego debila nie potracic ...

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, przemyśl i popraw się, bo jesteś na prostej drodze do tego, co zrobił ten typ który uciekł...

hikor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że nie rozumiem złości autora w stosunku do pisania o motocykliście.

 

Jeśli uciekł to znaczy że ci*a z niego a nie motocyklista.

ci*a a nie motocyklista, a nie rozumiesz złości autora :crossy:

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, przemyśl i popraw się, bo jesteś na prostej drodze do tego, co zrobił ten typ który uciekł...

 

Wydaje mi sie że mu chodzi o wyłażenie pieszych przed maske nie patrząc nawet czy coś jedzie, no ale na przejściu pieszy ma zawsze racje

Edytowane przez Diego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci*a a nie motocyklista, a nie rozumiesz złości autora

 

Zrozum w końcu... Odebrałem Twoją pierwszą wypowiedź w następujący sposób:

 

Po przeczytaniu tekstu wkurzyłeś się, że znowu dowalają się do motocyklisty (źle zrozumiałem). Odpisałem że nie rozumiem Twojej złości, bo ewidentnie motocyklista zachował się nieodpowiednio.

 

Jednak widzę, że miałeś co innego na myśli. Sorry za nieporozumienie :biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło głównie o to że jeśli potrącił to powinien udzielić pomocy i przyjąć ten zas*any mandat, dałem znać bo może moto było kradzione? albo ktoś miał okazje kupić coś podobnego do tego opisu i fotografi a później tylko problemy i się nie kłóćta :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło głównie o to że jeśli potrącił to powinien udzielić pomocy i przyjąć ten zas*any mandat, dałem znać bo może moto było kradzione? albo ktoś miał okazje kupić coś podobnego do tego opisu i fotografi a później tylko problemy i się nie kłóćta :crossy:

 

z mala poprawka "jesli potracil" to MUSI wezwac pomoc i udzielic pierwszej pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...