Skocz do zawartości

KASK


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie jeździłem do tej pory w kasku tornado a wiemy jaki on jest zmieniam go na inny bo mam doś już tego badziewia ale mam ograniczony budżet więc znalałem cos takiego i licze na waszą opinie co to tego kasku!!

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=119152896

 

 

Co o nim myślicie???Piszcie prosze!!

 

 

P.S. sory że znowu temat zakładam!! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Podobno AGV sa najlepsze. Ale ceny na allegro zaczynaja sie od 320 zł''

 

 

 

 

Ciekawe z ktorej strony ?? :)

A co do tych lazerow to : wygladaja ladnie, ale tylko na zdjeciu w rzeczywistosci kiszka, tak samo z ich jakosciacia. Za 300zł mozna kupic znakomitą używke. Dla mnie numer 1 to arai a nr. 2 to shoei.

 

 

 

 

A temat powinien byc rzeczywiscie w co i jak kupic zeby sie nie udupic :buttrock:

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki kask Lazer LZ6, jest OK. Biorąc pod uwage cene, bo jakość wykonania taka sobie.

Np. szybka nie dolega ściśle do uszczelki = słychać świsty w czasie jazdy, szybka mocowana taką plastikową częścią, która wystaje ponad szybke = zawirowania powietrza i chałas i wreszcie brak możliwości wyjmowania wkładek = nie możesz wyprać w razie zabrudzenia.

Ale poza tym jest spoko, a cena jak najbardziej do przyjęcia. :)

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz się na giełdę samochodową lub na Oldtimera i poprzymierzaj kaski najpierw aby się przekonać, który kask najbardziej Ci odpowiada.

Naprawdę są spore różnice w wewnętrznych profilach kasków. Po prostu nie każdy model pasuje na każdą głowę. Bo i nie wszystkie glowy mają taki sam kształt.

Wrażenia z jazdy to już osobny temat. Każdy inaczej odbiera hałas i "przeciągi"

To pozostaje już chyba tylko do osobistego testowania :crossy:

 

A jak już poprzymierzasz to będziesz wiedział czego szukać.

 

ps. Może kumple mają jakieś dobre kaski to nich Ci dadzą przymierzyć a może i testowo pojeździć.

Zawsze to jedno doświadczenie więcej. :biggrin:

Edytowane przez Jack-Jawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam LZ6, na skuter jest okiej :biggrin:

Troszke trzeszczy, ale za te pieniądze nie spodziewałem się czegoś genialnego :crossy:

 

Jak przesiąde się na lepsze moto to zmienie kask na lepszy, jak za tą kase lepszego kasku (nowego) nie kupisz IMHO :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie jeździłem do tej pory w kasku tornado a wiemy jaki on jest zmieniam go na inny bo mam doś już tego badziewia ale mam ograniczony budżet więc znalałem cos takiego i licze na waszą opinie co to tego kasku!!

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=119152896

Co o nim myślicie???Piszcie prosze!!

P.S. sory że znowu temat zakładam!! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!

całkiem ladny choćjak dla mnie to zbyt smutny kolorystycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest ten na który cię stać :lalag:

To mi się podoba!!

 

 

Zobaczymy co ten kask jest wart jutro ma przyjść, przymieże pojeżdże zobaczymy niepodważalnie jest lepszy od tigera czy tornado z pod częstochowy!!

 

oczywiście ile osób w temacie tyle zdań które prawidłowe?? to się okaże niebawem a na 125 nierozwijam zawrotnych prędkości jak większość z was :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: pozdrawiam i dzieki za udzielanie się w temacie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem sie już zadowolonym posiadaczem Lazera LZ6 BONES COLETORi powiem tak kask jest wykonany bardzo starannie i dokładnie "wszystko jest na swoim miejscu" mój model wygląda jakby był pomalowany aerografem i wygląda ślicznie :buttrock: co do wyściółki też niemam żadnego zażutu!!A jak sie w tym jeździ no cóż wczoraj doszedł dopiero a pogoda niestety nierospieszcza nas teraz :icon_mrgreen: Lecz pojeździłem dziś i muszę przyznać że w skali od 1 do 10 w porównaniu do tornado to moja ocena wynosi 20 :icon_twisted: :buttrock: do 120km/h jest w nim cicho i przytulnie :icon_eek: Przy większych predkościach zobaczymy później jak słonko wyjdzie :biggrin:

 

Pozdrawiam i polecam Przemoo

Edytowane przez Przemoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...