Skocz do zawartości

kod lakieru??


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie musisz poszukac dodatkowej naklejki z kodem koloru. Jesli znajdziesz lub tez nie szukaj mieszalni firmy "RM" oni maja najwieksza palete kolorow jesli chodzi o MOTOCYKLE... sa to calkiem inne kolory niz w autach...bardziej soczyste itd po prostu ladniejsze. Lakierowalem juz troche motocykli i praktycznie na polskim rynku polecam ta firme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zaliczylem szlifa i mam do pomalowania w mojej suzi sv bak i tylni kawalek plastiku

orientuje sie ktos czy gdzies na motocyklu jest jakas tabliczka z kodem lakieru?? badzi czy jest on gdzies wybity??

dzieki za info pozdro

 

pod siedzeniem powinny byc 2 oznaczenia lakieru, jeśli nie ma to dobierz z innej części, poszukaj mieszalni Standoxa, a co do odp ww z tego co wiem RM nie ma receptur motocykli, znaczy u mnie, ale moge sie mylic, i tak wszystko robi Du Point :clap: pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szukanie kodu lakieru, to gra nie warta świeczki. Ale jeśli ktoś uparty, czemu nie... :)

 

U mnie "we wsi", na zabździalej prowincji, gostek w swojej mini-mieszalni posiada palety barw do motocykli, więc w większych firmach tymbardziej nie powinno być problemu. Jak ktoś nie jest daltonistą, to w ciągu 15 min dobierze sobie odpowiedni.

 

Pozatym lakier po kilku latach na słońcu zmienia trochę swój odcień, więc jak pomalujesz takim jak masz w kodzie, moto może stać się dwukolorowe... ;)

 

Proponuje zdać się na doświadczenie pracownika dobrej mieszalni. Wszak i tak nie mają tam gotowych barw i nawet z palety mieszają na podstawie podanego składu wagowego barw podstawowych.

Edytowane przez roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...