Skocz do zawartości

Zlot w Krotoszynie


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nikt tu nie zaglada?? Też jestem ciekaw co to za klub to techna to nie lubie... Moze jest ktoś kto bedzie jechał przez Ostrów i sie przyłączy.. Czym wieksza grupa tym lepiej... Jesli kogos to interesuje to 15-tego jest jakis zlocik w Ostrowie(tam gdzie wybudowali nowy targ), wiec tam sie mozna spotkac i pogadac ... Jak bede mial wiecej informacji to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, tak -klub relax w Krotoszynie to też jest klub typu technojebnia..

Chociarz leci tam różnista muza,, ale zazwyczaj techno. Ja osobiscie od jakiegosczasu słucham trance, techno też chociarz musi byc dobre a nie tylko napierdalanka bez motywu muzycznego..ale tu i tak małom kto tego słucha wiec sie nie wypowiadam.. jest jakas dziwna fama że motocyklisci słuchaja tylkom rocka, ,metalu itp.. ale nie wszyscy.

Tego 15stego to chetnie wbije do ostrowa! To jest zlot 3-dniowy? Kto organizuje ten zlot? Czyżby klub MC zostrowa??

Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Tego 15stego to chetnie wbije do ostrowa! To jest zlot 3-dniowy? Kto organizuje ten zlot? Czyżby klub MC zostrowa??

 

 

Teraz sie dowiedziałem ze jest to jakieś świeto cyklistów i motocyklistów.. O 14 jest msza i świecenie motorków a pożniej poleci sobie muzyczka i bedą jakieś konkursy.. np. rzut kołem..heh Nie wiem czy bedzie cos jeszcze bo na plakacie nic wiecej nie jest napisane..

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakas dziwna fama że motocyklisci słuchaja tylkom rocka, ,metalu itp.. ale nie wszyscy

To nie fama to prawda , a sądze ze wiekszość motocyklistów nie słucha techna , nie widziałem nigdy zadnego DJa na zlocie , tylko zawsze rockowe/bluesowe kapele grają wiec chyba o czymś to świadczy , nie podawaj mi prosze za przykład różnego rodzaju freestylowców to bo uwazam , ze troche inny klimat ( nie zebym miał coś przeciwko ,ale poprostu ... ) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, tak -klub relax w Krotoszynie to też jest klub typu technojebnia..

Chociarz leci tam różnista muza,, ale zazwyczaj techno. Ja osobiscie od jakiegosczasu słucham trance, techno też chociarz musi byc dobre a nie tylko napierdalanka bez motywu muzycznego..ale tu i tak małom kto tego słucha wiec sie nie wypowiadam.. jest jakas dziwna fama że motocyklisci słuchaja tylkom rocka, ,metalu itp.. ale nie wszyscy.

 

 

To nie fama to prawda , a sądze ze wiekszość motocyklistów nie słucha techna , nie widziałem nigdy zadnego DJa na zlocie , tylko zawsze rockowe/bluesowe kapele grają wiec chyba o czymś to świadczy , nie podawaj mi prosze za przykład różnego rodzaju freestylowców to bo uwazam , ze troche inny klimat ( nie zebym miał coś przeciwko ,ale poprostu ... ) Pozdrawiam ;)

więc jedni pójdą do relaxu a inni zostana na koncertach....i nie ma się co sprzeczać bo O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o więcej szczegółów, może jakiś odnośnik z opisem imprezy?

Pozdrawiam

Niestety wiem tylko tyle ile było na plakacie.. Moze ktoś z ostrowa zna wiecej szczegółów??

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do tej muzy to ja naprzykład słucham najczesciej trance i Techno, a jednoczesnie Polskiego Rocka i wybrane utwory różnych kapel rockowych,a nie raz też cieższej muzy:) Tak samo kocham motocykle weterany i to do nich mam najwiekszy sentyment a jednoczesnie cholernie kreca mnie motocykle typu Hornet i styl jazdy freestylowy;) Dziwna mieszanka co? A jednak tacy jak ja tez sa..

A co do relaxu to kto bedzie chcial to pójdzie, a komu sie nie spodoba to zostanie na zlocie:D Jak kto woli, ja tam w klubie widziałem kolesi ubranych w skóry, mieli długie hery, i ogólnie wygladali typowo jak kolesie słuchajacy metalu, hardrocka itp.. a co najlepsze byli tak najebani że bawili sie na parkiecie przy techno a wykonywali głowami ruchy jak do harcorowej muzy i ogólnie bawili sie zajebiscie;) Tam jest poprostu taki klimat że sie już nie patrzy jaka muza leci;)

Zreszta pojedziecie, zobaczycie!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jedni pójdą do relaxu a inni zostana na koncertach....i nie ma się co sprzeczać bo O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE!!! :)

 

Ja do RELAXu nie pojde ;) ale na zlocie bede ;). Co do muzyki zlotowej to uwazam ze Wrzesnia nadal rzadzi ;) DEF LEPER!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jakies info o tym w Ostrowie... W sumie troche juz pozno, no ale za 6 minut sie rozpocznie zabawa taneczna :)

http://www.ostrow-wielkopolski.um.gov.pl/c.../04_/11429.html

 

W Krotoszynie rowniez sie pojawie, w sobote ;) Jezeli ktos mnie wyczai (avatar) to krzyczec :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...