Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem ze sie nikt nie przyzna jakie jest znaczenie, a zeby poznac historie Penisa Na Kółkach to dłuuuga droga!

 

P.S.: Sprzedalem beemke :biggrin:

 

NO nie powiem nazwa oryginalna :biggrin::D:D:D:D

 

 

i co teraz djsolo...motonga kupujesz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie jeszcze okaze, moze jeszcze troche poczekam, dla mnie to tylko jeden motocykl istnieje WR 426F, bardzo mi sie tym przyjemnie jezdzi, ale zeby to kupic troszke musze jeszcze dozbierac...

 

ale chyba poki co to na zime jeszcze jakis katamaran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń za lisem

 

Automobilklub Łódzki zaprasza 18 listopada 2007 r. na '' POGOŃ ZA LISEM 2007 ''. Zbiórka o godzinie 9:00 na stacji paliw SHELL w Rzgowie k. Łodzi (kierunek na Katowice, przy zakładach chemii budowlanej KERAKOLL).

 

Kontakt z organizatorami: Jacek 501-445-194

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do Jacka i wiem tyle:

- zbiórka 9 stacja

- później wyjazd na miejsce docelowe ( boją się podać wcześniej miejsca bo możemy zryć pola ludziom na treningach :icon_razz: )

- trasa niespecjalnie trudna ale podobno z przejazdami przez ulice

- to ma być upodlenie się w błocie a później szukanie lisa i ognisko

 

to tyle czyli 0 konkretów :buttrock:

 

 

jesli ktoś będzie jechał wierzchem ( tzn na moto tam a nie busem czy przyczepką) to możemy się ustawić wcześniej i jakoś tam dojedziemy) bo brat mój bierze rm-e na busa a ja jestem na lodzie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisze do was gdyż organizuje 17 listopada imprezę związaną z 20 leciem oddawania Krwi w Łodzi......

 

Impreza odbędzie się na ulicy Prożka (technikum Samochodowe) jest to w okolicach

Limanowskiego - Hipotecznej

 

http://mapa.szukacz.pl/?&n=51.79182&e=19.4...NYPUNKT&poi=130

 

Na imprezie przede wszystkim będzie można oddać krew w specjalistycznym punkcie.

będzie wiele atrakcji i ciekawych pokazów w tym też GOPROWCÓW , będzie telewizja TVP 3 , będzie można wygrać nagrody za udział w konkursie , i wiele innych.

 

Panowie pisze do was ponieważ wiem że kiedyś niektórzy z was wspierali podobne akcje....

 

czy byli byście zainteresowani przybyć na tą imprezę ??

może ktoś z was oddaje krew , jest honorowym dawcą , bądź chce zacząć oddawać krew ??

 

pisze w tym temacie gdyż nie ma chyba sensu ciągnięcia ludzi z daleka

 

impreza będzie sie odbywała w SOBOTĘ od 10 mniej więcej do 12

 

Organizatorem jest technikum Samochodowe na ulicy Prożka oraz fundacja krewniacy.pl

 

piszę jeszcze raz o tym 2 dni przed imprezą dla przypomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartlomieju nie wiesz moze o ktorej ta pogon za lisem ma sie mniej wiecej skonczyc??bo mam taki plan, w sobote ma przyjechac jakis koles brac ktm ale jesli go nie wezme to go juz w tym roku nie sprzedaje i na wiosne wystawie , wiec w pogoni bym wystartowal z tym ze musze wiedziec o ktorej sie konczy bo na 20 musze byc w rezydencji na piotrkowskiej 82 , wiec najpozniej o 18 musialbym byc w domu

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdążysz, po ciemku przecież jeździć nie pozwolą .

 

 

 

ja raczej odpadam, pojeździłem u siebie i pod liśćmi lód jest , po za miastem w lesie pewnie gorzej, nie chce ryzykować zdrowia i motocykla :icon_mrgreen: , no chyba że będzie z 5-6 st to się pojawie :icon_mrgreen:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdążysz, po ciemku przecież jeździć nie pozwolą .

 

 

 

ja raczej odpadam, pojeździłem u siebie i pod liśćmi lód jest , po za miastem w lesie pewnie gorzej, nie chce ryzykować zdrowia i motocykla icon_rolleyes.gif , no chyba że będzie z 5-6 st to się pojawie biggrin.gif

 

a moze ospuscic sobie pogon i pojechac na jakas zwirownie (te co bylo cross country moim ducatem bysmy pojechali) albo na piatkowisko ??

 

niestety motonga jeszcze nie sprzedalem wiec chce sie troche wyzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...