Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja stara! trzeba bylo sie szybciej decydowac, jak ku*wa o godzinie 9:30 wyjechalismy a ty baranie do mnie przed 11 dzwoniłeś jak już wyjechaliśmy i sie pytales o ktorej wyjezdzamy :buttrock:

 

Ale mam zajebiste zdjecia! żałuj czarczi ze nie pojechałeś :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja stara! trzeba bylo sie szybciej decydowac, jak ku*wa o godzinie 9:30 wyjechalismy a ty baranie do mnie przed 11 dzwoniłeś jak już wyjechaliśmy i sie pytales o ktorej wyjezdzamy banghead.gif

 

gadalismy dzien wczesniej to bylo tak ajade i Cie wezme , a potem nic sie nie odzywales , taki z Ciebie ku**a kumpel

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDUROMASTER nie znamy się ale widziałem jak jedziesz w zawodach i należą ci się brawa naprawde wielkie brawa :D :D może DRZ-tka to nie pełnia szczęścia ale dawałeś naprawde rade a wiele lepszych maszyn odpadło tuż po starcie :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDUROMASTER nie znamy się ale widziałem jak jedziesz w zawodach i należą ci się brawa naprawde wielkie brawa :flesje: :flesje: może DRZ-tka to nie pełnia szczęścia ale dawałeś naprawde rade a wiele lepszych maszyn odpadło tuż po starcie :bigrazz:

pozdro

 

 

 

dzięki :cool:

 

niestety ukończyłem 11 na 46 , 6 miejsce miałem tuż przed przednim kołem ale jak się w bande wbiłem i klatą o kiere trzasnąłem to moje :icon_biggrin:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kłóćcie się... następnym razem USTALCIE SOBIE DZIEŃ WCZEŚNIEJ o której gdzie i wszystko a nie się teraz kłócicie ze jeden drugiego nie zrozumiał....

 

A ty co sie wtracasz :icon_razz: Jutro będę miał fotki, bo cykałem nie swoim aparatem i postaram się coś wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogólnie sklejam ciekawy filmik ..... wiec wszelkie fotki a juz napewno przede wszystkim filmiki są baaardzo mile widzane jak cos pisac na forum na privacie bądz na gg:7017136

 

pierwszy amotorski film klubu PNK już prawie w gotowości .. dosyłać material !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE a Enduromaster był w telewizorni :) na TVP3 :wink: hehehe....

 

 

zresztą co ja tam gadał będę... no cóż 11 miejsce nie jest złe aż tak ;P .... czekamy do następnego :wink:

 

mnie tam się podobało :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...