Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak, myślałem że na "torze" lepiej można pośmigać ale cóż:icon_question:

 

dupa,

 

ale później się odłączyłem od was i wróciłem na "tor" i jeździłem ja, brachol, tata mój, kumpel i nawet quadem się wbił i nie było tak strasznie,

 

ja tam będe sobie śmigał na treningi rąk <lol2> bo te zakręty to bajka:P

jutro my jeździmy na "torze" ok 12 bo muszę troszke pokombinowac z tymi bandami i całością terenu,

 

jak ktoś chce to zapraszam

pozdro

no wiesz mnie sie podoba to tylko troche mało miejsca na londowanie

nom z chcecia wpadne tylko ja bede mógł dopiero jakos po godz 13 i nie wiem czy bedziecie ????

 

ale tez szkoda ze zescie z nami nie pojechali bo tez była niezła zabawa

najfajniej pod koniec jak sie wpitoliłem xr w staw ku**a cały mokry od butw do majtek cały mokry kurtka tez no całe szczescie ze nie przepusciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj posmigalem Horneciatkiem. Zawialo mnie az na Rydwan. Informuje, ze jest tam calkiem fajny tor motocrosowy. Chlopaki smigaja az milo. Ktos z forum tam jezdzi?

 

Pare fotek

http://picasaweb.google.pl/jaryjr/2008_02_24Rydwan

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Strykow->Glowno->Lowicz. Jedziesz za Glowno mijajac zalew. Caly czas w kierunku na Lowicz. Jedziesz jakis niedlugi czas, az dojezdzasz do stacji benzynowej z duzym parkingiem dla TIRow. Stacja jest po prawej stronie a za nia skrzyzowanie bez sygnalizacji. Za skrzyzowaniem po lewej stronie jest betonowy przystanek PKS. Na tym skrzyzowaniu odbijasz w lewo. To droga prowadzaca do zwirowni i do jeziora o nazwie Rydwan. Gdy na skrzyzowaniu skrecisz w lewo i bedziesz jechal ta podlej jakosci droga, dojedziesz do pierwszego luku w lewo. Za tym lukiem po lewej stronie jest ten tor. Nie da sie go nie zobaczyc. Tylko pogadaj z chlopakami czy mozesz pojezdzic. Gadalem z 2 osobami z Lodzi. To inwestycja miejscowych. Oni o ten tor dbaja. Niweluja teren itd. Lodziaki mowili cos, ze im sie dorzucaja do tej "inwestycji" i nie ma problemu. Ale mysle, ze jak przyjedziesz tam raz pojezdzic to nikt nie bedzie od Ciebie kasy wolal. Jak Ci sie spodoba i bedziesz sie tam chcial wkrecic na stale, to trzeba by z nimi pogadac. Ale zaznaczam, ze to tylko moje przypuszczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po ostatnim wypadzie na Piątkowisko uszczelniacze w przodzie robiłem :banghead:

 

z bratem jedziemy jutro o 13, raczej na tor troszkę go podrasować:) i na poligon na Zdrowie ( mamy mało czasu jutro ok 2 godziny to na piątkowisko nie pojedziemy)

 

w niedziele jak pogoda będzie dobra to od samego rana możemy gdzieś jechać. Jak wstanę oczywiście:P ok 10-11 :icon_twisted:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pogoda świetnie dopisała, sucho, miejscami fajne błotko , drzewa wyschły to i można było na wprost przez las :icon_razz:

ogółem to rąk, nóg i dupy nie czuję :P

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...