Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj aż miło było posmigać po poligonie na Zdrowiu:P pogoda super, troszkę lodu w lesie ale wały na strzelnicy są jak najbardziej do pokonania.

 

A wy jak?? śmigaliście ??

 

 

moja kruszyna znów zamieszkała ze mną w pokoju tyle jeżeli chodzi o jeżdżenie xD XD stwierdziłem że za zimno jej było w garażu po za tym nie ma nic fajniejszego niż KTM w pokoju uwierzcie xD xD aż milej się wstaje rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe zapewne :lalag: tylko jak ja bym wstawił swoją kruszynę do pokoju to nic by się juz w nim nie zmiesciło łącznie ze mną ;) że już nie wspomnę iż moja matka by mnie ukatrupiła :P

 

Co do jeżdżenia to Yamaszka czeka na nowe sprzęgło, bez tego nigdzie nie pojedzie...echhh a pojeździło by się troszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackuzy, Twoja Yamaszka na nowe sprzęgło a mój garaż na nową Yamaszkę, ale nową w sensie że używaną ale nową dla mojego garażu :) chciało by się pojeździć, a pieniążków jeszcze na moto nie ma...

 

 

Nie znacie kogos w woj. łódzkim kto ma WR 400f? Chciałbym się przymierzyć do takiego sprzęta, ale najlepiej jak się człowiek przejedzie.

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ludziska a chcialo by sie wam do wlodzimierzowa wybrac?? :crossy: bo ja za bardzo nie moge dalej posmigac a jezdze amatorsko w terenie :( ale chetnie poszaleje :(

 

Nie mam pojecia gdzie to jest ;] ;] ...

 

a tak wlasciwie to leśne ludki bryka ktoś z was teraz na śniegu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam pojęcia gdzie to jest :bigrazz:Daleko masz do Łodzi :icon_exclaim:

Camaross o jakim ty śniegu mówisz w tym tygodniu śmiało można było polatać.Nawet na Stryków sie wybrałem w tamtą niedziele i było całkiem przyjemnie :icon_exclaim: Bo na Piątkowisko to chyba nie warto sie szykować bo samo błoto :icon_exclaim:

Fakt dzisiaj trochę sie spieprzyło ale to chyba chwilowe :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam pojęcia gdzie to jest :bigrazz:Daleko masz do Łodzi :)

Camaross o jakim ty śniegu mówisz w tym tygodniu śmiało można było polatać.Nawet na Stryków sie wybrałem w tamtą niedziele i było całkiem przyjemnie :buttrock: Bo na Piątkowisko to chyba nie warto sie szykować bo samo błoto :biggrin:

Fakt dzisiaj trochę sie spieprzyło ale to chyba chwilowe :buttrock:

Jak będziesz jechał na stryków to daj znać z chęcią się zabiorę ... =] podział kosztów transportu uzgodnimy na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni z okolic, zapraszam na budowę toru który własnie skończyła mi kopać kopara, jest to na łące za Gillette, prywatny teren, narazie jest wytyczony tor, pare muld, rów, ale trzeba przejechać i uformować motocyklami i quadami aby można było jeździć,

 

planowana ustawka na niedziele ok 12. przy gillette spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...