Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec tak jutro (niedziela) ja z djsolo i prawdopodobnie enduromasterem pojawimy sie na tej zwirowni co bylo cross country okolo godz 10-11 i bedziemy tam z jakies 3h moze wiecej zalezy jak dlugo bedzie nam sie chcialo jezdzic wszystkich chetnych na jazde zapraszam bo im nas wiecej bedzie tym fajniej

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak jutro (niedziela) ja z djsolo i prawdopodobnie enduromasterem pojawimy sie na tej zwirowni co bylo cross country okolo godz 10-11 i bedziemy tam z jakies 3h moze wiecej zalezy jak dlugo bedzie nam sie chcialo jezdzic wszystkich chetnych na jazde zapraszam bo im nas wiecej bedzie tym fajniej

 

pozdro

czym jedziecie i jak jedziecie? Bo od razu was informuje ze przez bramę nie wpuści was strażnik....ale możecie podjechać sobie od drugiej strony jak nie wiecie jak chętnie wytłumaczę :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym jedziecie i jak jedziecie? Bo od razu was informuje ze przez bramę nie wpuści was strażnik....ale możecie podjechać sobie od drugiej strony jak nie wiecie jak chętnie wytłumaczę :icon_mrgreen:

Ja bylem na tej żwirowni 2 tygodnie temu i strażnik bez problemu mnie wpuścił :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie choruje ale dobra rada dla was

 

jak jedziecie na żwirownie tam to najpierw podjedźcie sobie do strażnika i dajcie mu na piwo albo piwo, wtedy możecie jeździć non stop, jesli gość dostanie coś to nie zadzwoni po policje i po własciciela terenu, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zajebiscie trzeba "lapowe" kupic i jedziemy ;D , "yakuzy" wpadaj tam tez bedzie fajnie no i potrzebujemy kogos do porobienia fotek moze ostatnich w tym sezonie , odrazu mowie ze jutro ide na calego nie bede oszczedzal sprzetu ;D

 

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym podjechał ale raz nie mam czym (no dobra mam czym ale za daleko na to zimno) a dwa ze chyba nie będe mógł w tym czasie.... no ale się zobaczy a jak będe to mnie zobaczycie ;P

 

Ciekawe czy ta piaskownica troche zmarzła chociaż :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wesoło było! szczegolnie jak na dość wysokim podjeździe na KTMie Czarcziego chcialem zawrócić i mi nie wyszło. Tak jak Czarczi napisal, wywaliłem fikoła na bok, a za mną "dachował" KTM, ledwie uciekłem :D

a co najlepsze, tylko przedni błotnik popękał :wink:

 

P.S.: Czarczi, chyba mnie nie zabijesz?

P.S.2: Troche mnie ręka boli :P Może coś z tego wyjdzie...jakieś odszkodowanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.: Czarczi, chyba mnie nie zabijesz?

P.S.2: Troche mnie ręka boli j.gif Może coś z tego wyjdzie...jakieś odszkodowanie smile.gif

 

hahaha ja Ci dam , jutro z rana do stolla lecisz i mi nowy blotnik kupujesz (7dych w plecy) :wink: i jeszcze odszkodowanie musisz mi zaplacic za straty moralne dla mojego kochanego ktm`a :cool:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...