Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łaskowice ale tam już często gonią leśnicy, policja i nawet ksiądz raz nas pogonił <lol2> to znaczy chcą gonić ale nie maja czym<lol2>

 

to stara żwirownia i tylko zostały tam ze 4 podjazdy i tyle ale mozna sobie smiało wjechać boczkiem i troszkę się pobawić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do 80km....no to w pociąg i jazda D.gif:D:D hehe ciekawe czy się da?

 

można moto przewieźć pociągiem płaci sie jak za większy bagaż ręczny np rower nie wiem dokładnie ile ale kiedyś widziałem jak wieźli mzetke

 

problem polega w tym że jest to dosyć niewygodne trzeba jechać we 2 bo cięzko wyjąc więc koszty rosną na łeb na szyje auto z gazem z przyczepką chyba taniej by wyszło...

 

ja teoretycznie bym mógł dojechać mam papiery na mtx nowe blachy itd ale :

1.drogo bo jednak te 5/100 spali

2.szkoda opon (mam kostke)

3.mój ma przełożenie na moc vmax pewnie ok 70km/h przejazdowa 50 więc to jest pewno godzina jazdy w jedną.......

 

to stara żwirownia i tylko zostały tam ze 4 podjazdy i tyle ale mozna sobie smiało wjechać boczkiem i troszkę się pobawić,

 

no własnie ja potrzebuje coś lajtowego nie będe sie pakować na żaden tor enduro bo po 1 sprzęt po 2 umiejętności :bigrazz:

 

 

odemnie w okolicy zdw fajne miejsca

stara żwirownia henryków tylko że tam w sumie mało frajdy tyle co troche górek dołków i ganiają teraz .......

stara żwirownia zborowskie boski teren masa zjazdów wjazdów błota hopek leśnych krętych dróg.......nigdy nie ganiali ale latem jak jest ładnie to sie ludzie kąpią i często jest wszystko tak zastawione autami że nie ma gdzie śmigać

lasy dookoła zdw gratka dla miłośników przepraw :D niech troche popada a cały las jest masakrycznie zabagniony wszędzie błoto i podmokłe łąki jakieś kanały z wodą etc........nigdy nikt nie ganiał ale w niedziele ok 14-16 jest na niektórych scieżkach ruch więc są wyłaczone z ruchu enduro :P ja tam ogarem ryłem błota mało go nie zatarłem :biggrin::P:P

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział że ta druga żwirownia jest za tą podstawową :P na skraju lasu :( ale tam słyszałem że też policja gania i trzeba uważać.

 

masz okazje docierać w trasie ;) w końcu 500km i tak musisz spokojnie zrobić...a generalni spokojnie w terenie nie da sie zbytnio jeździć...(a przynajmniej ja nie potrafię bez kręcenia za próg mocy....)

 

w łaskowicach te 4 podjazdy co zostały to już nie na nasze motorki....a przynajmniej nie będzie łatwo tam wjechać...zanim zasypali te mniejsze górki było fajnie ale teraz już jest to kłopotliwie.

 

W Łodzi ja jeszcze bardzo lubię poligon na złotnie :icon_exclaim: moim zdaniem jest super, i las i błoto i górki i dołki i hopki i szybkie proste :D hehe polecam ;)

 

 

Ja bym powiedział że ta druga żwirownia jest za tą podstawową :P na skraju lasu :D ale tam słyszałem że też policja gania i trzeba uważać.

 

masz okazje docierać w trasie :D w końcu 500km i tak musisz spokojnie zrobić...a generalni spokojnie w terenie nie da sie zbytnio jeździć...(a przynajmniej ja nie potrafię bez kręcenia za próg mocy....)

 

w łaskowicach te 4 podjazdy co zostały to już nie na nasze motorki....a przynajmniej nie będzie łatwo tam wjechać...zanim zasypali te mniejsze górki było fajnie ale teraz już jest to kłopotliwie.

 

W Łodzi ja jeszcze bardzo lubię poligon na złotnie :icon_exclaim: moim zdaniem jest super, i las i błoto i górki i dołki i hopki i szybkie proste :D hehe polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mini tor enduro w okolicach zdw :)

 

generalnie jest tak ustawiony że wieśniaki nie będa was z siekierami ganiać bo jest to mały fragment terenu w środku pól tzw ziemia niczyja (lasek 3 drogi kawałek nieużytków)do najbliższych domów jest kuuuuuuuuuuuupa drogi nic tylko same pola i szutrówka łacząca 2 wsie. W normalny dzień w okresie kiedy nie ma żniw ruchu tam jest zero można szaleć do woli..)

 

fajne miejsce dla posiadaczy słabych maszyn jak ja w sumie wszystko pomijając mający (teraz )z 1m głebokości rów melioracyjny wypełniony wodą (cięzkie dno mtx 80 nie da rady sprawdzone :P)jest przejezdne

 

trasa jest krótka ale niesamowicie kręta i zawiera wszystko dla miłośników enduro/motocrossu mianowicie od ciasnej leśnej ścieżki z błotnistym podłożem , przez żólty piach, redliny , górke, kilka rowów melioracyjnych , 2 bagna (nie radze pchać sie czymś typu dt 80 ja mtx w jednym utopiłem prawie :D) ciasne dziurawe ścieżki kilka niskich hopek ......

 

posiadacze mocniejszych maszyn szybko sie znudzą nie ma sie gdzie rozpędzić a hopek nawet pewnie nie zauważą ........chyba że przeprawy przez te leśne bajora ale to motocross w bardzo cięzkim wydaniu :clap::D

 

dla początkujących polecam :crossy:

 

jak dotrzeć ?? od strony szadku skręcić w prawo na beniaminów ( za niestrzeżonym przejazdem w janiszewicach ) i potem cały czas prosto miniecie szkołe skończy sie asfalt i dalej szutrem aż z prawej strony będzie taki skręt za nim przepust rowu odwadniającego pola pod tą szutrową drogą i tam jest :crossy:

 

od strony pabianic mijasz pierwsze światła w zduńskiej woli potem jak bdziesz miał straż z prawej strony to skręt w prawo prosto do końca drogi potem w lewo do końca drogi w prawo za przejazdem kolejowym w lewo (drogowskaz opiesin) i potem wyptrywać skrętu w szlakówke w prawo i tą szlaką do miejsca gdzie rów przechodzi pod drogą tam jest ten pseudotor :crossy:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wiecie moze cos o wypozyczalni brudasow. Polatalem w niedziele troszke KTMem znajomego i mi sie spodobalo. Moze nie na tyle zeby odrazu sprzedawac szerszenia, ale bylo by fajnie wypozyczyc cos na weekend. Istnieje wogole cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mówisz o moim Kacie :> ?? xD xD .....

 

ahhh jak się miło zrobiło ...... "spodobało się"

 

sory za zasypanie motocykla notabene

 

Jeżeli chodzi o motocykle ..... raczej takie coś nie istnieje ... quady .. na Przybyszewskiego tam ileś w salonie Kawasaki. Co prawda największa pojemność jaka jest na rynku tych Kaw ale to quad .. ;/ to tak jak śmigać na wózku inwalidzkim bez obrazy ... motocykl musi być jednośladem !!!! Po za tym na quadzie masz 10 % Adrenaliny z motocykla koniec temat ....

 

 

w Warszawie teraz zrobili nowy tor .. gdzie wypożyczają motocykle .... ale to są ... DT 125 .. to jak by ci to powiedzieć do mojego Kata duuuuuuuuuuuużo DT brakuje ...

 

Pozdrawiam ....

 

ps. W niedziele na Pabianickiej jakaś Kawa ninja trzasnęła w coś wiecie coś o tym .. ?? ja przejeżdżałem nawet się nie przyjrzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie i ludmiły :buttrock::D:D a mi tez dasz polatać na swym kacie?

 

Ok Ok spoko nie musisz :icon_eek:

 

ja się zabieram za prawko i kupuje KDXa....mam nadzieje ze na początku maja będzie git :buttrock: (nie muszę robić kursu całego tylko doszkalający :D )

 

 

uprzedzając na pytanie po co mi prawko do uprawiania jazdy terenowej na błocie? ..... otóż inaczej nie dostane częściowej refundacji na maszynę :D

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mówisz o moim Kacie :> ?? xD xD .....

 

ahhh jak się miło zrobiło ...... "spodobało się"

 

sory za zasypanie motocykla notabene

 

Jeżeli chodzi o motocykle ..... raczej takie coś nie istnieje ... quady .. na Przybyszewskiego tam ileś w salonie Kawasaki. Co prawda największa pojemność jaka jest na rynku tych Kaw ale to quad .. ;/ to tak jak śmigać na wózku inwalidzkim bez obrazy ... motocykl musi być jednośladem !!!! Po za tym na quadzie masz 10 % Adrenaliny z motocykla koniec temat ....

w Warszawie teraz zrobili nowy tor .. gdzie wypożyczają motocykle .... ale to są ... DT 125 .. to jak by ci to powiedzieć do mojego Kata duuuuuuuuuuuużo DT brakuje ...

 

Pozdrawiam ....

 

ps. W niedziele na Pabianickiej jakaś Kawa ninja trzasnęła w coś wiecie coś o tym .. ?? ja przejeżdżałem nawet się nie przyjrzałem

 

 

To nie byl twoj KTM :icon_mrgreen: Teraz mamy problem. Albo wyedytujesz posta, albo dasz polatac i niczego nie bedziesz musial poprawiac :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wiecie moze cos o wypozyczalni brudasow. Polatalem w niedziele troszke KTMem znajomego i mi sie spodobalo. Moze nie na tyle zeby odrazu sprzedawac szerszenia, ale bylo by fajnie wypozyczyc cos na weekend. Istnieje wogole cos takiego?

 

Jery, a gdzie latałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jery, a gdzie latałeś?

 

 

KTMem Darka. Ale ten KTM to diabel :icon_mrgreen: Chcial mnie zrzucic, ale sie nie dalem :biggrin: :cool: Pojezdzilem z 20 min. a zgrzalem sie jakbym mecz halowki rozegral. Tylko banan na twarzy 100x wiekszy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...