Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po rozmowie z enduromasterem jednak wystartuje ;D , prawdopodobniej w sobote albo w piatek przejade sie na ta zwirownie pocwiczyc i obczaic teren jak ktos jest chetny to moge jeszcze 2 crossiki zabrac do busa ;d

 

pozdrawiam

Bedzie ktos jutro na tej zwirowni :notworthy: Bo bym zobaczyl jak to wszystko wyglada i z wami posmigal :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ktos jutro na tej zwirowni :icon_evil: Bo bym zobaczyl jak to wszystko wyglada i z wami posmigal :wink:

Ja bym się może wybrał.. i tak muszę dotrzeć motor więc jeżdżę :P.... ale nie wiem w jakich godzinach zatem nic nie obiecuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackuzy mam prośbę, porób foty jak będzie leciała klasa otwarta :notworthy:

W razie co foto do auta się wrzuci bo moto na przyczepę biorę

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze masz w garażu lub gdzieś na swoim terenie Detke 125 kolegi Siary ?:D .... w sumie się zastanawiam czy nie zając się nią....jak to wygląda ogólnie ? na zdjęciach z allegro cos jakby ciekły przednie uszczelniacze.. jak ty to widzisz ogólnie?

 

Ja to widze tak że trzeba dużo pracy w nią włożyć, mniej pieniędzy. Ogólnie to polecam podjechać, obejrzeć.

 

 

P.S.: Camaross, pomysl na logo git, ale wymaga duzego dopracowania. A jak idzie montaż filmiku?

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo nie najgorsze... tylko jakoś mi się tak z czyms na K kojarzy :) .... ogólnie troszkę trzeba dopracować ale kierunek chyba dobry :buttrock:

 

 

Zobaczymy jak będzie z tymi fotkami...w klasie otwartej :) jak pojadę na ta żwirownie i oblejże jak to wygląda to coś już będę wiedział... w sumie to chciałbym wystartować na mojej wspaniałej maszynie (i teraz wszyscy się łapią za głowę :P ) ale to zależy od terenu i trasy....i do tego 70zł piechota nie chodzi :crossy: (zazwyczaj) no ale się zobaczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro od 13.30 katujemy poligon na Zdrowiu.......kto ma ochotę zapraszamy....niezależnie od pogody.....nawet jak śnieg spadnie :D

 

Śnieg nie spadnie :P będzie pochmurno około 12 stopni i poza tym spokojnie :D.... w którym miejscu na poligonie o tej 13:30... może przy strzelnicy tam na środku przy budynku?.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wjeżdzamy od strony dwóch górek ale możemy się spotkać koło budynku tam gdzie mówisz tolerancja do 15 minut czyli 13.30-13.45 a jak coś nie wypali to napewno się znajdziemy na miejscu tam, my jedziemy najpierw kółeczko a później sobie wydzielimy odcinki i bedziemy je zaliczać...do zobaczenia

 

jak coś to pisz 696 285 072 Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wjeżdzamy od strony dwóch górek ale możemy się spotkać koło budynku tam gdzie mówisz tolerancja do 15 minut czyli 13.30-13.45 a jak coś nie wypali to napewno się znajdziemy na miejscu tam, my jedziemy najpierw kółeczko a później sobie wydzielimy odcinki i bedziemy je zaliczać...do zobaczenia

 

jak coś to pisz 696 285 072 Maciek

 

pytam bo pewnie się zjawię ale nie gwarantuje.. jak nie będzie mnie o tej 13:45 to sie nie martwcie zbytnio :wink: ale spróbuje być :D w razie czego zdjąć kask i posłuchać gdzie jeździcie :D...może nakręci się jakiś film?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jutro na 99% procent startuje , koło 10:30 tam będę , zielona astra z przyczepą .

nie zapomnijcie że w nocy cofamy zegarki o 1 H

 

 

Powodzenia :banghead: zresztą pewnie będę Ci życzył na miejscu ... tylko ze rejestracja jest DO 10:30 wiec sie chopie nie spóźnij :D....

 

Ja dzisiaj tam pojechałem i podjąłem jedyną słuszną decyzję NIE DA RADY ....:P piaskownica ze ja pierdykam!!

 

Ogólnie fajna dziura w ziemi ale mokry piach niesamowity....bez co najmniej 20KM nie podchodzić :P :D czyli ja jestem już wykluczony ;)

 

za to kawałek dalej w lesie jest świetna traska enduro :D po górkach dołkach przez las ... ślicznie :D

 

Do zobaczyska jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...