Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No no :wink: wygląda bardzo kusząco :crossy: zabawa będzie przednia :crossy: hehehehe

 

jak mi nic nie wypadnie a maszyna będzie sprawna to na 100% się zjawię :D... a wcześniej koniecznie trzeba się wybrać na oglądnięcie terenu :D

 

(już widzę te prześmiewcze uśmiechy ze ja moim bzykiem chce się tam na zawody wybierać :D powiem więcej ja nawet stroju porządnego nie mam :P ale cholera bym wziął udział dla samego startu :D hihi)

 

 

(PS ... ale sie cholera napaliłem na to :D nie mam sprzętu nie mam kasy ale cholera mi się to podoba :P )

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no :icon_eek: wygląda bardzo kusząco :( zabawa będzie przednia :( hehehehe

 

jak mi nic nie wypadnie a maszyna będzie sprawna to na 100% się zjawię :D... a wcześniej koniecznie trzeba się wybrać na oglądnięcie terenu :D

 

(już widzę te prześmiewcze uśmiechy ze ja moim bzykiem chce się tam na zawody wybierać :D powiem więcej ja nawet stroju porządnego nie mam :P ale cholera bym wziął udział dla samego startu :D hihi)

(PS ... ale sie cholera napaliłem na to :D nie mam sprzętu nie mam kasy ale cholera mi się to podoba :P )

 

 

ważne są chęci ...... i pasja ....

pieniądze i motorek przyjdzie z czasem ..... POZDRAWIAM

 

a ja nadal uważam że Jackuzy zrobiłeś wtedy świetne foty .. =] =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne są chęci ...... i pasja ....

pieniądze i motorek przyjdzie z czasem ..... POZDRAWIAM

 

a ja nadal uważam że Jackuzy zrobiłeś wtedy świetne foty .. =] =]

 

 

MOże przyjdzie lepszy sprzęt i kasa... :( Will See:D

 

A co do fotek... to zajzyj do mnie na bikepics... są zdjątka pewnego KTM 200EXC :icon_eek: możliwe ze ci się spodobają.. ale sa w osobnym dziale na początku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja sie zastanawiam ale nie wiem czy dam rade kondycyjnie. :icon_biggrin:

 

hehe nie przejmuj się ja (jezeli wezmę udział) też pewnie odpadnę zanim maszyna mi odmówi posłuszeństwa...:bigrazz:

 

chodzi bardziej o to po co się startuje... niektórzy startują po to by wygrać...ale maja na czym :smile: ja chce wziąć udział w zabawie w tej zabawie i nie liczę absolutnie na nic :lalag:

 

zalezy jakie jest twoje podjecie?:) Chcesz dołączyć ze mną do tych co chcą się bawić?

 

klasyfikowany jesteś po przejechaniu 3 okrążeń czyli 12km... nie źle....no ale w 1,5h to zrobisz więcej jak 3 okrążenia toru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze kondycyjnie to zwolnie po pierwszym okrazeniu , albo odrazu nie bede jechal na 100 % bo nie dojade do mety ;p ale dopiero cos bede mogl powiedziec jak przejade sie i zobacze tor , bo to od niego najbardziej zalezy , jesli jest wymagajacy to 1 okrazenie i potem jade powoli byle ukonczyc hehe , a na wygrana czy nawet na mijsce w pierwszej 10 nie licze bo jade dla przyjemnosci a nie zeby sie scigac

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba to jest najlepsze podejście ;).... ciekawe jaką trase wykombinują tam....echhh

 

tak apropo .. macie wykupione NNW? i ile zapłąciliście i gdzie?

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym wystartować żeby zobaczyć jak jeżdżę może czegoś sie nauczyć i naturalnie dla przyjemnosci.Ostatnio jak jeździłem na strykowie to maksymalnie wytrzymywałem 50min, nie wiem jak tam bedzie bo nie smigalem :notworthy:

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj na poligonie na Zdrowiu goscia spotkałem który mówi że są tam ze dwa podjazdy co trzeba najazd zrobić z 100 na liczniku bo inaczej nie podjedzie ;) :bigrazz: ale raczej tych podjazdów na zawodach nie będzie.......

 

 

nawiasem mówiąc, niezły teren teraz jest na poligonie....trasa jak na zawodach w dwa lata temu i nia ma wojska i nikt nie goni :bigrazz: tylko ludzie wchodzą czasem pod koła :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj na poligonie na Zdrowiu goscia spotkałem który mówi że są tam ze dwa podjazdy co trzeba najazd zrobić z 100 na liczniku bo inaczej nie podjedzie :) :lapad: ale raczej tych podjazdów na zawodach nie będzie.......

nawiasem mówiąc, niezły teren teraz jest na poligonie....trasa jak na zawodach w dwa lata temu i nia ma wojska i nikt nie goni :lapad: tylko ludzie wchodzą czasem pod koła :crossy:

 

 

oooo to widze że kolega też na złotnie na poligonie jeździ :D fajnie jest to prawda :cool: polecam trasę przez górkę ze strzelnicy w las na wschód :) nie ma to jak leje po bombach a w koło las :D:D:D

 

 

no a wojska nie ma już jakiś czas... tylko ludzie z psami jakcyś dziwni ludzie w czarnych mercedesach czasem :D

 

 

Poprawiam moja prognozę na dzień 28 października....będzie słonecznie bez opadów temperatura około 12 stopni Celsjusza wiatr do 6 węzłów....

Poza tym na trasie powinno być sucho ponieważ ostatni deszcze będzie najprawdopodobniej w czwartek....więc zdąży przeschnąć :)

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leśne ludki z Łodzi powymierały? taka mam ochote pojezdzic... nie wybiera sie ktos na piatkowisko, albo na łaskowice pojeździć? chociaż bym popatrzył, zdjęcia porobił...

 

Słyszałem ze masz w garażu lub gdzieś na swoim terenie Detke 125 kolegi Siary ?:buttrock: .... w sumie się zastanawiam czy nie zając się nią....jak to wygląda ogólnie ? na zdjęciach z allegro cos jakby ciekły przednie uszczelniacze.. jak ty to widzisz ogólnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę przybajeżylem .... co do słynnego składu .... " PNK " ... xD i zrobiłem logo .. powiedzcie co o nim myślicie ..... narazie to takie wstępne potrzebuje wiele poprawek .... jednakże z chęcią usłyszę wasze pomysły ..... i naniosę je na grafike

 

LINK DO STRONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...