Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HE HE HĘtnie :icon_mrgreen: ok czyli jak z tym jutrem ... moto mam już jeżdzące :) (tylko gaxnik do drobnej regulacji ale to pikuś :banghead: )

 

Jak dla mnie moga być Łaskowice ale może też być wycieczka enduro ( oczywiscie zakładając ze ja mam TYLKO DyTy i że ta DyTy jest starsza odemnie :crossy: )

 

Decydujcie ja się podłącze :icon_mrgreen:

 

 

 

 

Trochę się nam pogoda poturbowała....ale według mej prawie nie zawodnej prognozy nie powinno już padać a przynajmniej mocno padać... zatem jazda jest jak najbardziej możliwa i akceptowalna :clap: po deszczyku fajnie musi w lesie być :lalag:

 

NO TO JAK Z TA JAZDĄ DZISIAJ? PO PROSTU JAZDA NA ŁASKOWICE CZY COŚ BARDZIEJ SKOMPLIKOWANEGO?

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi to głupio pisać ....

może lepiej jutro ? cieplej ma być, ja nie mogę uciec od produkcji budyniu .

trochę chłodu i wszystko wróciło ..... :notworthy:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :P no tak :P .... ok spoko kuruj się bo ci jeszcze gorzej będzie :crossy:

 

Zdrowia :flesje:

 

a ja się dzisiaj pobawie :wink: właśnie dostałem amortyzator ..... ekhm... myślałem ze będzie mniejszy a on ma ponad 0,5m i wazy 5,6kg :wink: .....echh może jakoś go pożenie z DETE .... HJA HJA HJA (skoku ma z 200mm :D ) lol jak mi się uda to albo będzie to wyglądać masakrycznie i sobie daruje, albo będzie zajebiście wyglądać ale nie będzie działać...albo będzie zajebiście ogólnie :icon_mrgreen: ... raczej wątpie żeby mi się udało coś konkretnego z tym zdziałać .... ale się zobaczy :D

 

Amor 1

Amor 2

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chciałbym z wami polatać :clap: nie mam jak zawieść motorku na serwis :| Sezon już do Ch**a mija a ja od połowy wakacji nie jeździłem!!! No i... ciężko bym miał do was dojechać nawet na pośmiganie bez blaszek z Widzewa/ Andrzejowa :icon_mrgreen: Ale Wpadnę do was może kiedys :buttrock: btw. Rudzka góra i okolice fajne na endurki... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co jest z tym twoim motorkiem? Ze na serwis go trzeba? Z której częscwi widzewa powiedz musisz się przedostać? (czyzby okolice rudzkiej?)

 

Enduromaster jutro o 16 tam gdzie pokazywałeś wczesniej? (na ulicy Zatokowej)

 

Zobaczymy co będzię o 16 jutro ale chyba się zjawię :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Widzewa części Olechowa/Janowa jestem ;) Na serwis trzeba bo zostawiłem na noc zapłon włączony (kluczyk przekręcony) rano nie dawał znaku życia, wyjąłem wiec aku i podładowałem... Iskra byla moto nawet nie piernie a z kontrolek przy zegarach żadna sie nie pali, gdy w niego kopne odrazu sie zalewa nawet jak lekko kopają puknę ale nawet nie reaguje... 0 elektryki a ci którzy wiedza na czym polega taki pierdolnik od otwierania zapłonu (To cos co brzęczy przy przekręceniu kluczyka ) nie wiem czy w innych moto tez to jest ale w mojej DT takie coś istnieje (Automat zapłonowy ) Otwiera sie to pod Cylindrem przy mocowaniu dyfuzora, Ale skoro nie ma prądu to sie nie otworzy... otworzyłem więc ręcznie i tez nie daje znaku życia... Podejrzewam ze mógł je*nąć Moduł zapłonowy, cewka jest raczej dobra skoro daje iskre na świecy i to nawet porządną. Moto z roku 98 jak ktoś miewał taki sam problem albo wie co może być to dajcie coś znać bo mam straszny problem a za jazdą mi sie tęskni i sobie w morde pluje ze zapomniałem przekręcić tego cholernego kluczyka ;| Sry za taką skomplikowaną wypowiedź ale jakoś tak wyszło :PPP Zrozumcie cos co tutaj nabazgrałem i proszę was o pomoc przy okazjii :D)) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Widzewa części Olechowa/Janowa jestem ;) Na serwis trzeba bo zostawiłem na noc zapłon włączony (kluczyk przekręcony) rano nie dawał znaku życia, wyjąłem wiec aku i podładowałem... Iskra byla moto nawet nie piernie a z kontrolek przy zegarach żadna sie nie pali, gdy w niego kopne odrazu sie zalewa nawet jak lekko kopają puknę ale nawet nie reaguje... 0 elektryki a ci którzy wiedza na czym polega taki pierdolnik od otwierania zapłonu (To cos co brzęczy przy przekręceniu kluczyka ) nie wiem czy w innych moto tez to jest ale w mojej DT takie coś istnieje (Automat zapłonowy ) Otwiera sie to pod Cylindrem przy mocowaniu dyfuzora, Ale skoro nie ma prądu to sie nie otworzy... otworzyłem więc ręcznie i tez nie daje znaku życia... Podejrzewam ze mógł je*nąć Moduł zapłonowy, cewka jest raczej dobra skoro daje iskre na świecy i to nawet porządną. Moto z roku 98 jak ktoś miewał taki sam problem albo wie co może być to dajcie coś znać bo mam straszny problem a za jazdą mi sie tęskni i sobie w morde pluje ze zapomniałem przekręcić tego cholernego kluczyka ;| Sry za taką skomplikowaną wypowiedź ale jakoś tak wyszło :PPP Zrozumcie cos co tutaj nabazgrałem i proszę was o pomoc przy okazjii :D)) Pzdr

 

Masz iszkrę na świecy to moduł musi byc dobry ... to na dole cylindra co się otwiera to nie YPVS? Zawór wydechowy? Wiesz taką mam ochotę do Ciebie podjechac i to obejżęć ;) tak sie składa ze trochę w swoim życiu elektryki liznołem i nieco się na tym znam....może bym cos poradził? :wink: z doświadczenia wiem ze jak dzieją się jakieś dziwne rzeczy z elektryką (elektroniką) to najczęstrzą przyczyną jest jakas mała pierdółka na która się nie zwraca uwagi. Jezeli nie masz kontrolek i całej innej elektryki to nie może to miec wpływu z modułem bo on nie ma nic do tego. W sumie moto powinno zapalić nawet bez akumulatora bo jest zasilany z cewki zapłonowej (tej na stojanie nie nad cylindrem) hmmm no nic trzeba by na to spojżeć :)

 

No to się jakoś może umówimy... na Olechów to mam za*ebście daleko ale jak mus to bym przyjechał... Z teofilowa ;)

 

No chyba ze masz przyczepkę i się do mnie być od ranka pofatygował (jak możesz ;))

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do siebie zapraszam serdecznie :) Co do podjazdu nie za bardzo da rade ~ :D po pierwsze mam 15 latek i sam nie dam rady go podprowadzić czym kolwiek tego moto no chyba ze go przyprowadzę do ciebie na piecho no ale na teofilów chyba bym sie połamał po drodze :D:D Haka w aucie nie ma to przyczepka odpada dlatego nie mogę go zawieść do Serwisu a większy stoi rozciapany u jakiegoś mechanika ;] Zaproponowałem to mojemu ojcu :P On nastawia sie bardziej na " profesjonalny przeglądzik doświadczonego mechanika motocyklowego" lól Byle by tego bardziej nie rozgrzebać o to się mój Tatek boi :) " Bo później żaden serwis Ci tego nie będzie chciał zrobić " <- mówi tata :D ja tam chętnie bym ci pokazał moto skoro mówisz ze znasz sie troszkę na tym... Bardzo jestem zaskoczony ze nawet do takiego stopnia ktoś chce mi w tym pomudz :D

 

Jezeli nie masz kontrolek i całej innej elektryki to nie może to miec wpływu z modułem bo on nie ma nic do tego. W sumie moto powinno zapalić nawet bez akumulatora bo jest zasilany z cewki zapłonowej (tej na stojanie nie nad cylindrem) hmmm no nic trzeba by na to spojżeć :D

 

 

 

Umm... Jak byłem zapytać o co może chodzić w tym problemie tak samo mi powiedzieli jak się domyślałem, że może być to wina Modułu. Mówiono w 3 serwisach ^.^ . Co do odpalenia bez elektronikii - nie wiem o co w tym motorze chodzi... wszystko działało jak należy jest ok. 500km po zmianie tłoka Wszystko ładnie smigało aż zapomniałem o tym kluczyku przekręconym i zostawionym na nocke... później moto tak stal 3 tygi nie miałem czasu na wgląd. Pozniej sie jakos za niego wziąłem posprawdzałem, porozbierałem połowie wkur*iłem sie zostawiłem wszystko jak leżało i tak rdzewiał przez 2 miechy ;| Aż mi sie żal zrobiło no i znów sie wziąłem... Tylko nie wiem co mu jest że tą świece tak szybko zalewa po tym gdy uciekła ta je**na Elektronika :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedziesz do serwisu, tam pogrzebią znajda kabelek który się przyadkiem przepalił, po czym policzą Ci 400zł za wymiane modułu... zawsze mówią moduł bo to najdroższa w tym wszystkim rzecz i na tym mozna zarobić...

 

wiesz ja bym spojżał miernikiem pomierzył gdzie co jak gdzie jest prąd a gdzie go nie ma i napewno bym nie rozgrzebał i zostawił :)....

 

 

A serwis będzie chciał zrobić.. im bardziej rozkopane i więcej do roboty tym bardziej będą chcieli bo większą kase wycisną z tego :D.... ja wychodzę z założenia ze wszystko jestem w stanie zrobić sam...a to czego nie jestem w stanie zrobić sam zrobie z kolegą :) jedyne co trzeba zrobić to trochę poczytać i dowiedzieć się jak najwięcej... aktualnie próbuje ściągnąć serwisówke do twojego moto tam powinny być wszystkie opisy testów elektrycznych w twojej instalacji tak żeby sprawdzić zarówno moduł jak i wszystkie inne elementy. Zatem możesz przekonać ojca ze na pewno jak na to spójże to gorzej nie będzie :D i na pewno drożej tez nie :D

 

napisz mi na priwa swój adres to się zoriętuje jak tam dojechać.... albo jakby co na GG pisz.. mimo iż mam czerwone słoneczko to zazwyczaj jestem :D

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackuzy, tak jest, na zatokowej o 16 .

 

Kuba Stolarek, to co brzęczy przy włączaniu stacyjki to silniczek sterujący zaworem wydechowym.

sprawdź też czujnik stopki/sprzęgła , to ustrojstwo potrafi nerwy zszarpać po długim nieużywaniu .

No i aku przydało by się nowe po takim rozładowaniu, ponowne ładowanie jest na krótką metę

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...