Skocz do zawartości

Enduromaniacy (leśne ludki :P) z Łodzi i okolic...


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmokliscie tam na tym piątkowisku?:biggrin:

 

Ja dzisiaj miałem sprawę a poza tym zmontowałem gaźnik...no cóż moja pierdu pierdu w końcu zaczęła jeździć tak jak trzeba :banghead: jeszcze ostatnie regulację gaźnika (trochę walki z lewym powietrzem) i właściwa świeca :wink: i będzie cudo :cool: no i może nawet podjadę pod górkę w Łaskowicach :P

 

A do tego muszę jeszcze zastosować planowanie głowicy o 1,5 albo 2mm nie pytajcie czemu :P i pierdo** gaźnik na porządny 20mm i powinna w końcu ciągnąć porządnie ( jak na ten motorek )

 

dobra ale po cholere ja to pisze:P

 

Skuście się na poligon :P myślę ze nie pożałujecie :crossy: za bardzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmokliscie tam na tym piątkowisku?:D

 

 

 

 

gdzie tam , żar się z nieba LAŁ :evil:

 

było troszkę zapasów w błocie, filmik wkrótce (bez mojego udziału, robiłem za szofera :icon_mrgreen: )

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jestesmy w trakcie montowania filmu, nie tylko z wczorajszego wypadu. a dokładniej montuje go czarczi :bigrazz: poki co zmontował takie coś ze zdjęc, strasznie mnie rozbawil ten pokaz slajdów. wlasnie mi sie to laduje na youtuba, jak sie zaladuje i bedzie dzialac to wrzuce tutaj :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś z was kiedykolwiek w Łaskowicach w godzinach ranych?:banghead: ja byłem dzisiaj koło 4:40 ;) hehe na wschód słońca ;) zajebiste widoki :P.....mgła na polanach, światła migoczące na horyzoncie, i wschodzące słońce cudnie.....oczywiście nie miałem aparatu bo nie zakładałem ze tam się w ogóle znajdę ale przypadek sprawił ze tam podjechałem :P super polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak :P :P :P

 

o 4 odwoziłem moja matkę do Ksawerowa ;) bo wyjechała w góry... a ze jechałem z powrotem przez Konstantynów to przejeżdżałem obok :wink: no i stwierdziłem ze zajrzę z ciekawość :bigrazz:.... wlazłem na tamta górę obok wyrobiska po mokrej trawie.. widok był niesamowity :) bardzo żałuje ze nie miałem aparatu ... no ale nie planowałem ze tam wyląduje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis (sobota) o 15 bedziemy na piatkowisku ktos wpada??

 

pozdro

 

 

 

taa, ja byłem o 15:20 i nikogo nie było, na laskowicach tak samo , ech ......

 

 

 

Jutro jeździ ktoś ? może jakieś enduro ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] Zapraszam jutro na Poligon :P Złotno około godziny 14:30 na rogu ulic biegunowej i krańcowej :P lub jak ktos wie jak wjechać na poligon pod domkiem koło strzelnicy :crossy: o 15

 

Czyli tu : http://mapa.szukacz.pl/?&nc=51,77279&ec=19...WYBRANY%20PUNKT

 

lub tu : http://mapa.szukacz.pl/?&nc=51,76485&ec=19...WYBRANY%20PUNKT

 

dajcie znać....

 

Mozna tam pojeździć troche po lesie, po dróżkach typowo w polu po górkach dołkach uwazając na leje po bombach i tym podobne :banghead: no i jest też transporter :banghead: ten : http://www.bikepics.com/pictures/995694/

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te barany na rampe pojechały i nic nie powiedziały nikomu... Może po prostu mnie nie chcieli...

 

 

mnie chcieli na szofera busa wyciągnąć , tylko że się zatrułem.....herbatą :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...