Skocz do zawartości

Sprzedawca motocykli z radomia .


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

 

W piatek jade kupic cbx-a od goscia z radomia, a widze ze czesto i od dluzszego czasu wystawia motocykle na allegro i gieldzie motocyklowej to pewnie mial juz z nim ktos jakis kontakt. Powiedzcie cos o gosci, czy nie jest z niego jakis kret, albo cos w tym stylu :)

 

 

link do cbx-a, pewnie skojarzycie tlo :icon_rolleyes:

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M245477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

W piatek jade kupic cbx-a od goscia z radomia, a widze ze czesto i od dluzszego czasu wystawia motocykle na allegro i gieldzie motocyklowej to pewnie mial juz z nim ktos jakis kontakt. Powiedzcie cos o gosci, czy nie jest z niego jakis kret, albo cos w tym stylu :)

link do cbx-a, pewnie skojarzycie tlo :icon_rolleyes:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M245477

 

Hej,

 

Mieszkam w Radomiu, ale tla nie kojarze :-(

Na forum.gazeta.pl auto-moto jest paru chlopakow z Radomia, moze ktorys ci pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę ten trawniczek...

W zeszłym roku oglądaliśmy u niego kilka motorów, ale mimo opisu i rozmów "stan bdb." okazały się mocno zużyte, zaniedbane i powierzchownie obczyszczone.

Aczkolwiek mechanicznie nic nie miałem do zarzucenia.

Aczkolwiek :icon_rolleyes: to była armatura, więc stan zewnętrzny był równie istotny.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

znam tego goscia bo sie przymierzalem do kupna motoru od niego, ogolnie dosc przyjemny facet ale to handlarz, jakie ma sumienie to ja nie wiem ale........bylem zainteresowany jednym modelem i mi go odradzil ze wzgledu na stan techniczny, wiec to troche dziwne, polecal mi inny motor Honde NTV 650, faktycznie robila duzo lepsze wrazenie, gdyby nie mial sumienia to by mi wcisnal tamtego złoma, powiedzial ze ma problem z rozrusznikiem i ze naprawa jest droga i klopotliwa bo ten rozrusznik jest wewnatrz silnika, poza tym motor kopcil z rury, nawet go nie odpalalismy na sile, stwierdzil ze to zlom nie dla mnie, rzeczywiscie na zywo nie zachecal do kupna, wskazuje to wiec na to, ze gosc nie jest jakims demonem wycyckania klienta i potrafi powiedziec prawdy troche

 

 

A może to tylko tzw MARKETING ? Jak ktoś mi na siłę wciska swój towar to mnie wkur...ia - tak samo jak odradza to co oferował wcześniej a proponuje coś innego !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...