Skocz do zawartości

Shell - odpowiedź


M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na pocieszenie ci powiem, że na WIĘKSZOŚCI stacji shella odmawiają sprzedaży paliwa motocyklistom w kaskach, albo żądają przedpłaty po 22. nie mam tak tylko tam, gdzie mnie znają, czyli tylko na jednej stacji :clap:

pozdrawiam

 

 

jakoś przedwczoraj zrobiłem im awanturę...

 

podjechalem autkiem ok 23, stanąłem w kolejce,zeby poprosić o odblokowanie. odstałem swoje w kolejce ludzi po batonik po to,zeby usłyszec, ze 'przecież jest odblokowany prosze tankować'.

 

myslałem,ze blokują wszystkim a nie tylko motocyklistom. to juz jest dyskryminacja.

 

 

jak założymy kółko wyznaniowe to będziemy mogli ich pozwać za dyskryminację na tle religijnym.

 

 

mhmm do założenia kółka wyznaniowego ile trzeba miec osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś przedwczoraj zrobiłem im awanturę...

 

podjechalem autkiem ok 23, stanąłem w kolejce,zeby poprosić o odblokowanie. odstałem swoje w kolejce ludzi po batonik po to,zeby usłyszec, ze 'przecież jest odblokowany prosze tankować'.

 

myslałem,ze blokują wszystkim a nie tylko motocyklistom. to juz jest dyskryminacja.

jak założymy kółko wyznaniowe to będziemy mogli ich pozwać za dyskryminację na tle religijnym.

mhmm do założenia kółka wyznaniowego ile trzeba miec osób?

W KRK -9 dusz. :clap:

 

pozdro-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie , że Shell zaaragował. Fakt ,że może to nie jest w pełni satysfakcjonujący obrot sprawy, ale już coś ruszyło. Gorzej jeśli ktoś tankowałby płacąc kartą kredytową i śpieszyłby się. No bedziemy gryźli chodniki z nerwow. Ale w końcu są te tabliczki informujące, ja takowych na shelli jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na ogół tankuje na shellu i jak narazie nie spotkałem się z taką sytuacją

ale za to spotkałem się na esso w zeszłym roku gdzie doszło do małej

awantury ponieważ jak stanołem zdjołem kask i chciałem zatankować

to pracownik chwycił mnie za rękaw i kazał iść zrobić wpłate no i reszty

nie będę opisywał, ale przeprosiny były.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...