Skocz do zawartości

"ZAMCZYSKO 2006"


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza odbędzie sie tak jak juz pisałem w Chobieni , jakies 20 km od Głogowa w kier. na Orsk , można też dojechać przez Góre Śl. ale tam jest jakiś prom wiec nie gwarantuje czy to lepsza droga ;) Impreza jest 12 SIERPNIA . Jest darmowa , ponoć w tym roku mają grać :" łowcy głów" , "marmur" , "nocna zmiana bluesa" . Nie wiem co jest w planie ale w zeszłym roku było bardzo miło , tylko szkoda, ze impreza trwa tylko od sobotniego popołudnia do rana , ale bez problemu mozna rozbić namiot .

 

W zeszłym roku grali m.in KSU , dla kazdego motocyklisty dawali po 2 browarki :) i ogólnie atmosfera była zajebista , takze jak nie macie co robić w tym dniu to polecam ;) ale nie gwarantuje czy tym razem tez piwo bedzie za free ;) impreza zaczynała sie od wjazdu na rynek i po kilku okrążeniach (ko chciał mógł powozić gapiów zgromadzonych wokół rynku) wszyscy udali sie do parku gdzie przy ruinach zamku była scena. Pozdrawiam , jak znajde jakiś konkretny plan imprezy to podeśle jeszcze. :lalag: :)

 

przed chwilą znalazłem na stronie zespołu HURT , ze tez grają na Zamczysku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest kolego :icon_twisted:

 

Powiedz proszę, czy to jest imprezka dla motocyklistów(zlocik) - czy z obecnością motocyklistów(zaproszenie)???

-Jakiś "festyn"? Jakieś obchody, "dni" miejscowości...???

 

Nocną zmianę bluesa znam z Łagowa(96).

Z tego co piszesz to klimaty spoko...

Jak będziesz miał jeszcze jakieś info daj znać - rozpuszczę wieści u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vmax r , raczej z obecnością , to są jakieś dni tej miejscowości , a nie ukrywam , ze motocykle to jenda z atrakcji tej imprezy , ale zawsze troche sprzetów przyjedzie , piiwko sie dostanie (w zeszłym roku dawali :P ) fajna muza , ostatnio tez wybierali najfajniejsze moto , ogólnie impreza mi bardzo przypadła do gustu. Tutaj był opis tej imprezy http://www.chobienia.pl/ , kto gra itd. ale coś stronke szlag trafił . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w deszczu moge jeszcze jako tako leciec w deszczu moge , ale potem mnie trafia jak w tych mokrych szmatach mam łazić , wole zabrać jakies spodnie na przebranie w takim przypadku. Tak - takie imprezy mają swój urok , wystarczy spojrzeć na woodstock , impreza dla wszystkich ,motocykliscie tez tam bawią sie świetnie :P a jaki kolor Vmaxia masz? jakis charakterystyczny sprzet (sory , vmax jest kazdy charakterystyczny bo to vmax heh ) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v-max kumplu jest praawie seryjny,

lubię tuning ale nie w tym przypadku chć czasem aż się uprasza zmiana zawiechy :clap:

Tu jest galeria:

 

http://www.vmax1200.jpg.pl/

 

Ten czarny to wcześniejszy z roku 1991, wersja europa oddławiona.

Teraz jest Canada 145KM. Jak to mówią v-max to v-max i tyle :P

 

Ale jestem już pozatematyczny :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza odbędzie sie tak jak juz pisałem w Chobieni , jakies 20 km od Głogowa w kier. na Orsk , można też dojechać przez Góre Śl. ale tam jest jakiś prom wiec nie gwarantuje czy to lepsza droga :bigrazz: Impreza jest 12 SIERPNIA . Jest darmowa , ponoć w tym roku mają grać :" łowcy głów" , "marmur" , "nocna zmiana bluesa" . Nie wiem co jest w planie ale w zeszłym roku było bardzo miło , tylko szkoda, ze impreza trwa tylko od sobotniego popołudnia do rana , ale bez problemu mozna rozbić namiot .

 

W zeszłym roku grali m.in KSU , dla kazdego motocyklisty dawali po 2 browarki :clap: i ogólnie atmosfera była zajebista , takze jak nie macie co robić w tym dniu to polecam :bigrazz: ale nie gwarantuje czy tym razem tez piwo bedzie za free :biggrin: impreza zaczynała sie od wjazdu na rynek i po kilku okrążeniach (ko chciał mógł powozić gapiów zgromadzonych wokół rynku) wszyscy udali sie do parku gdzie przy ruinach zamku była scena. Pozdrawiam , jak znajde jakiś konkretny plan imprezy to podeśle jeszcze. :P :)

 

przed chwilą znalazłem na stronie zespołu HURT , ze tez grają na Zamczysku :biggrin:

 

 

Witam

 

Jak padać nie bedzie to i ja sie przykulam z Poznania moją Xjtką.

A o której startuje to wszytko?? Bo niechciałbym sie na coś ciekawego spóźnić :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unicron , to sie niby zaczyna ok 15 ale o tej godz. to pewnie bedzuie impreza dla dzieciaków a my planujemy tam być ok. 20

o ok. 19 planujemy wyjechać ze Wschowy. A Ty lecisz przez Nw. Tomyśl ?? Bo może Domel bedzie tez jechał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak padać nie bedzie to i ja sie przykulam z Poznania moją Xjtką.

A o której startuje to wszytko?? Bo niechciałbym sie na coś ciekawego spóźnić :P

 

 

Ja będe jechał na Komorniki z Poznania i potem na Leszno - a gdzieś konkretnie się spotykacie, to bym dobił już na miejsu - wiadomo, ze w kupie raźniej :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej na rynku we Wschowie ok godz. 19 ,mój nr. to 693 244 864 lub na gg jutro sie zgadamy jeszcze a przez Wschowe jesli lecisz tą trasą którą napisałeś musisz jechać to jest 20 km za Lesznem w strone Głogowa. 3maj sie ,P.S. jak bedzie lać to sam sie zastanowie czy warto jechać w ogóle , pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...