Skocz do zawartości

Jawa Dande


Pawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

swego czasu pojechalem do czech po taki motorek. dokladnie po taki sam tyle ze zolty i z 98`

gadalem z kilkoma posiadaczami tego czegos- nikt nie narzekal na awaryjnosc- predkosc max ok 80-90 kahaema i nie wiecej. niskie spalanie(2,5-3l)

w sumie same zalety widzialem, no moze oprocz braku dozownika. mialbym ja ale mnie czeski komis wystawil i nie dalo rady... ehh....

 

widzialem coprawda kiedys "brata" jawy dandy- jawe mosquito. silniki chyba te same- ryczal, buczal i moze ze 20kahaema jechal. mial widocznie jakies klopoty ze soba...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osti sam jesteś wynalazek.

Magneto, moskietki akuraty miały świetne silniki do tuningu, nie wiem czy o tych samych motorowerach mówimy, bo mosquito standardowo jest blokowane do 50 km/h, po zdjęciu blokad prędkość maksymalna ponad 90km/h może i nawet okolice 100km/h. Po tuningu powyżej setki bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem coprawda kiedys "brata" jawy dandy- jawe mosquito. silniki chyba te same- ryczal, buczal i moze ze 20kahaema jechal. mial widocznie jakies klopoty ze soba...

 

Silniki całkiem inne, mosquito ma 4T, taki jak w JINCHENG'u!

Dandy ma niemiecki Sachs lub Minarelli.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem tego "wynalazku" ( :) :D ) , to nich pisze!

Chętnie odpowiem na każde pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to jest tak pawiianie po pierwsze olej od skrzyni biegów sie wylał bo koleś który mi sprzedawał nie dokręcił klapki od oleju z skrzyni biegów...dałnie

moto jest fajne jak dla mnie

 

niech ci przypomnie pawik że twoja nsr była po roku od kad ją kupiłeś i ją tyle robileś...więc nie wkręcaj dupy musze mieć czas żeby to zrobić....

:biggrin: :biggrin: :bigrazz: :buttrock: :banghead: :bigrazz: :crossy:

 

po drugie szukam części czy mi ktoś moze pomóc .....owiewki...itd jakeś sklepy...z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...