Skocz do zawartości

Kamizelka Odblaskowa


migdal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jadąc puszką nie wyczajasz drogowca z kilometra nie wiedząc do końca czy to przepadkiem nie policja z suszarą ? Ja tak mam.Czyli działa.Nie obrażając wiem że są i tacy którzy w życiu nie założą bo to wiocha i nie widac znacza alpinstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkoncu cos ruszylo, huehue... Szanuje poglady ludzi i jesli ktos uwaza, ze to nie warte bo nie daje rezultatow czy nie pasuje do ciuchow, ich sprawa. ale tak jak pisze pancur, kamizelke mozna dostrzec z daleka i o to przeciez chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jadąc puszką nie wyczajasz drogowca z kilometra nie wiedząc do końca czy to przepadkiem nie policja z suszarą ? Ja tak mam.Czyli działa.Nie obrażając wiem że są i tacy którzy w życiu nie założą bo to wiocha i nie widac znacza alpinstar.

kolego pancur nie pisz beletrystyki na temat "dlaczego ludzie nie zakładają kamizelki odblaskowej " widać każdy ma jakiś powód ku temu .

 

ty zakładasz i chwała Ci za to , nie będę z tego tytułu pisał do proboszcza z Twojej parafii by nie wpuszczał Cię do kościoła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę do kościoła.Jestem hetero i nie wykorzystuje dzieciaków.Kiedys firmy ubezpieczeniowe dawały zniżki przy OC za kolor auta.Gdyby nie miały w miarę wiarygodnych danych że żółty j*b...e po oczach raczej nie weszły by w ten temat.Może przydało by się tak dla orientacji małe głosowanie i zamknąc temat.

Z pozdrowieniami od mojej złachanej kamizelki po dwóch sezonach mimo że kosztowała 5 zlociszy i nie pasuje mi do reszty łachów.Amen :D

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ważne co kto pomyśli ważne jest własne samopoczucie i bezpieczeństwo . Mam biały kask i nie raz widziałem jak w puszkach załączali światła i zapinali szybko pasy jak mnie zobaczyli .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o kamizelce ciągle zapominałem, to sobie naprasowałem odblaski na kurtkę - daje radę, a taniej i dużo wygodniej.

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...