Skocz do zawartości

Nie wiem co kupic tyle tego przeczytalem ii...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich wiem ze ten temat byl poruszany 100 razy ale jak to czytam to po przeczytaniu jeszcze bardziej nie wiem co kupic ?? A chodzi o:

Posiadam motorek dominatora 650 wiadomo 4T a potrzebuje motorek wteren i na dlugie wypady w polske wiadomo ze w gre wchodza tylko enduro moj jest cieszki w teren nie bardzo sie nadaje a chce sie pobawic w lasach posmigac po bagnach rzekach i wszedzie tam gdzie wiechac cieszko oczywiscie na tory motokrosowe raczej nie bede jezdzil wiem ze cieszko polaczyc trasy po 300km po asfaltach i dziewicze terny lasow gdzie cieszko czasami przejsc. Dlatego mysile nad 2 wyjsciami

1

Zostawic Dominatora i kupic jakas 250 w 2T tania taka zeby nie bylo mi jej szkoda i miec ja wylacznie w teren a Dominatora na szosowe wypady

 

2

Sprzedac dominatora i kupic cos za 6,5 tysia w 4T np. Huske te 610 i miec ja tu i tu w teren nadaja sie doskonale (podobno) no ale na drogi troche gorzej oczywiscie jerzeli bym mial jeden motorek mial bym 2 zestawy kół cros i asfalt

 

IIiii co mi radzice wiem ze 2T pali wiecej ale dlatego chce 250 bo uwazam ze one maja mniej wyzylowane silniki niz 125 no iii 2T jak cos sam sobie zrobie nie raz juz sie z tym bawilem czy kupic jeden motorek i urzywac go tu i tu niee wiem co robic a nawet co mysilec tyle razy te tematy byly poruszane a ja i tak nic z tego nie moge wywnioskowac a wiedz potrzeboje rad od ludzi ktozi simigaja motorkami juz troche i maa pojecie a nie od ludzi ktozi maj np.80centymetrowe motorynki i pisza ze oni to wola 4T 650 jaknawet na niej nie siedzial

Z góry dzieki Ninja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja tez sie zastanawiam na husqvara aby miec ja w teren ale z taka kwota to nie radze sie na nia napalać za tą cene kupisz tylko starszy rocznik bez pompy oleju ktory to sie bardzo grzeje i jest dosyć awaryjny

A co do 2T to hmm tanie 2T =stare i do emontu (a remont nie jest tani przypuscmy ze bedzie do wymiant tlok okolo 400 zl korba z robota 400 zł łozyska + szlif i uszczelniacze 150 zł wiec nie wiem czy jest sens siepakowac ) chyba ze planujesz wydac okolo 4 tys to znajdziesz juz cos w przyzwoitym stanie

A co do Husqvarny to moto dla twardzieli 60 konny silnik juz robi swoje jej moc jest nieporownywalnie wieksza od twojego Dominatora wiec radze sie jeszcze nad tym dobrze zastanowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tego sie nie da pogodzic. Kup lepiej drugie moto. Tyle ze troszke na nie bedizesz miał mało kasy. Poszukaj CRM 250 KDX 250 one maja niewyzyłowane silniki a da sie na tym konkretnie posmoigac w terenie. Z jednym moto to miałbys nawet problem z oponami bo w teren "błoto" itp to tylko kostka a na aswalt wiadomo gładka oponka. Jak cos jest uniwersalne (opona) to z regóły jest do niczego ;) kup drugie moto tylko napisz ile miał bys na to pieniazków to cos sie znajdize. Dobrze mysliz zeby to było 2T bo przynajmniej na serwis nie bedziesz musiał wydawac a jak kupoisz tak jak wyzej napisałem to one nie wymagaja czestych remontów.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tego sie nie da pogodzic. Kup lepiej drugie moto. Tyle ze troszke na nie bedizesz miał mało kasy. Poszukaj CRM 250 KDX 250 one maja niewyzyłowane silniki a da sie na tym konkretnie posmoigac w terenie. Z jednym moto to miałbys nawet problem z oponami bo w teren "błoto" itp to tylko kostka a na aswalt wiadomo gładka oponka. Jak cos jest uniwersalne (opona) to z regóły jest do niczego ;) kup drugie moto tylko napisz ile miał bys na to pieniazków to cos sie znajdize. Dobrze mysliz zeby to było 2T bo przynajmniej na serwis nie bedziesz musiał wydawac a jak kupoisz tak jak wyzej napisałem to one nie wymagaja czestych remontów.

no tak niestety do 2500 3000 ale chce sprowadzic z niemiec bo tam sa tanie a jade z kumplem bo on tez chce kupic takiego samego za ta sama kase a wiec droga na polowe a moze ktos z moich okolic tez chce cos sprowadzic z milom chceciom zabiore wiadomo im wiecej moto tym taniej pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...