Skocz do zawartości

YAMAHA SZR660


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szwagier masz zajebiste zdjecie!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Cześć w tym sezonie przymierzam się do tego wynalazku , będzie mi służył tylko do ostrego naparzania na winklach i kartingach , z tego co przeczytałem to waży tyle co dobra 125;tka przy 50km i dobrym momencie fajnie się tym musi latać... do tego pancerny silnik i cucha miska :) za 4-5k można wyrwać fajny egzemplarz co o nim myślicie? Może ktoś takiego dosiadał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do hikora on taką katuje, sobie przerobił na strita, nie wiedzieć po jaki pies ;)(podobno lepiej mu się gymkanuje), a taki śliczny motorek miał.

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Rura,

moje zabawki i moja piaskownica więc wieszszsz... ;)

Marek,

powinieneś mieć świadomość, że to jest singiel więc jeździ jak singiel. W dodatku z małym zakresem obrotów użytecznych. Trzeba to albo lubić albo potrzebować do konkretnych zastosowań.

Jeśli masz więcej niż 175 cm wzrostu, to w oryginalnym układzie od razu sobie odpuść. Nie polatasz tym w ogóle.

Ma fajne zawieszenie i dobre hamulce a dodatkowo przewiduje rozbudowę przedniego hebla do dwutarczowego. Nic nie trzeba przerabiać. Wystarczy dołożyć tarczę, drugi zacisk, dołączyć przewód i gotowe. Pompa daje radę. Hamuje o niebo lepiej. Sprawdzone :) Przednie zawieszenie ma możliwość regulacji odbicia i dobicia. Napięcia wstępnego - nie. Tylny amortyzator ma regulację napięcia wstępnego oraz odbicia.

Faktycznie jest lekki.

Ja swoją SZRkę przerobiłem pod gymkhanę (heloł Rura :) )

Poniżej parę fotek.

1. Oryginał:

42bqzm0a4kkx.jpg

 

Po przeróbce:

2.

4tdv11xguz48.jpg

 

3.

r42t39va5z36.jpg

 

No i wersja ostateczna

4.

tec9aclnjbnc.jpg

 

Nie mam, póki co, więcej fotek.

Jakbyś miał jakieś szczegółowe pytania, to wal śmiało.

Pozdrawiam

h.

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jeździłem dłuższy czas katem lc4 i czasem dr 600 , charakterystyka singla bardzo mi się spodobała.

 

Troche zmartwiłeś mnie tym wzrostem serio to aż takie małe ? W dowodzie mam 176cm :P

W sumie nie tak dawno bo 2-3 lata temu latało sie różnymi bzikami 80-125cc i na żadnym nie czułem jakiegoś dyskomfortu :)

 

Co do drugiej tarczy to w oryginale obie lagi miały mocowanie pod zacisk czy trzeba kombinować?

 

Masz jakieś porównanie do innego singla jak to idzie?

 

Szkoda ,że mieszkamy w dwóch końcach polski bo chętnie bym się przymierzył , u mnie nie znam nikogo kto nią jeździ w sumie nawet nie widziałem nigdy jej na żywo :P

 

Twój projekt kosa!!

fajnie Ci to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bez wątpienia motocykl dla ludzi niskich. Wycięcia w zbiorniku paliwa nie pozwolą się dobrze wpasować jeśli będziesz wyższy niż 175 cm.

Poza tym oryginalny zbiornik paliwa preferuje kobiety :biggrin: każde mocne hamowanie jest dla chłopaka wstrząsającym przeżyciem :D ja zbiornik zmieniłem. Na szczęście jest alternatywa :)

Co do drugiej tarczy... nic nie trzeba kombinować. Felga ma gotowe gniazdo na tarczę a widelec na drugi zacisk. Tylko przykręcić, dołożyć przewód i gotowe.

No mój projekt też mi się podoba. Dziękuję :) Ale tak głęboka przebudowa niesie za sobą dość grube konsekwencje, także finansowe ;) Ale, gdyby tylko o kasę chodziło, to byłby luz. Trzeba sporo rzeźbić. Czeka mnie jeszcze dość gruba regulacja silnika choć jest już dość dobrze.

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor - podoba mi się ta przeróbka - choć sprzęt lepiej wyglądał jeszcze przed malowaniem :)

crashpady muszą tak mocno odstawać?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikor fajna przeróbka. Od czego zbiornik ? Fzr, tzr ?

 

Taka replika tez niezła

https://www.motoforzafairings.com/gallery/conversions/yamaha-szr-660-yzr-500-fairing

 

Kurde miałem nic nie kupować w najbliższym czasie a się podjarałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...