Skocz do zawartości

mam mam mam!!!!!!! :)


majara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje. Co do pytania to tak:

Fuel - to tylko napis do czego jest to pokretlo czyli paliwa

ON - Paliwo leci az do rezerwy

Res- rezerwa- jak czujesz ze Ci braklo to przekrecasz na ta pozycje i migiem na stacje

PR I - tego niestety niwim :)

 

Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za podpowiedz, teraz juz bede wiedział kiedy konczy mi sie benzyna i nie bede musiał do baku co chwilke lukac :P :P jak zacznie przerywac to szybko na rez i lecimy na tankstelle :P czy jak tam to sie pisze ;) :cool: dzieki jeszcze raz...

 

aha najpierw musze sobie kask kupic :D :) ha ha... ;)

 

przeciez nie napisałem ze mam pozycje OFF!!

Edytowane przez majara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy GS-ów i nie tylko :) mój to rocznik 92 i też NIE MA off tylko PRI ale myslałem ze to jest jako OFF hehehe ;) Śliczną masz maszyne ;] i ciesz sie że czane fele. ja mam białe i strasznie sie brudzą. co mnie wkurza zaje... bo nienawidze jak moje kochanie jest brudne ;)

pozdro, szerokości

Mariusz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie GSy posiadają gaźniki podciśnieniowe tak więc nie muszą mieć opcji OFF, paliwo leci tylko wtedy gdy silnik pracuje w motocyklu.

 

PRI jest to przelewanie gaźników, np gdy masz wywrotke i wyleje ci się paliwo z gaźników, przełanczasz z na PRI i gaźniki się napełniają.

 

Pozdrawiam.

 

PS. A GS rzeczywiście piękny, zazdroszcze.

Edytowane przez maciek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki dzieki Panowie...;) Juz sie nie umiem doczekac ujeżdzania tej "bestii" własnie dzisiaj zamówiłem sobie kask AGV model GP1 czarny matowy i jutro ma być... 330 zł za niego dam i bede juz mógł legalnie po drogach smigac :cool: :)

 

do SuzekLublin: Mam czarne fele ale wydaje mi sie ze były malowane, bo jak dzisiaj je myłem to widziałem jakis takie odpryski a pod nimi biel, wiec moze rzeczywiscie je ktos malował...ale nie dam głowy...

 

pozdr. :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki dzieki Panowie...;) Juz sie nie umiem doczekac ujeżdzania tej "bestii" własnie dzisiaj zamówiłem sobie kask AGV model GP1 czarny matowy i jutro ma być... 330 zł za niego dam i bede juz mógł legalnie po drogach smigac :cool: :)

 

do SuzekLublin: Mam czarne fele ale wydaje mi sie ze były malowane, bo jak dzisiaj je myłem to widziałem jakis takie odpryski a pod nimi biel, wiec moze rzeczywiscie je ktos malował...ale nie dam głowy...

 

pozdr. :D ;)

 

Sprawdź z którego roku masz felgi to się dużo wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...