Skocz do zawartości

Husqvarna te 610 a moze te 410 co lepsze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o wszelkie wskazowki co do huski te 610 takie z rocznika 92 95 jak to simiga jak odpala czy moze jest cos lepszego w tym przedziale cenowym ale cos co mozna zarejestrowac. motor słuzyl by mi do wypadow w las i malych przepraw przez okoliczne bezdroza po ktorych simigam z kumplami ale tez potrzebny mi motorek ktorym bede mogl przejechac z 200 km po asfaltach i chcial bym zeby po przejechaniu nie musial wymieniac polowy silnika :icon_rolleyes: mam Honde Domiantor 650 przerobiona na typowe enduro i zalorzony mam sportowy tlumik polerke kanalow w silniku i filtr storzkowy dalo mu to troche mocy a w terenie jak i na drodze sprawuje sie b.dobrze lecz jest cieszki i stary bo z rocznika 89 co prawda silnik mam nowy z 94 chce go sprzedac za 4600 troche dolorzyc i nie wiem co kupic strasznie podoba mi sie te 610 ale nic o niej nie wiem a moze te 410 ratujcie NInjabike

Edytowane przez ninjabike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdziłem takowa huska i powiem ze to jest diabeł z kazdego biegu rwał na gume. to moto jest bardzo lekkie mocne ze az strach wsiadac ale obawiam sie ze z tych rocznikow to nie spotkasz czegos dobrego nie ma w nich pomp olejowych przez co smarowanie jest gorsze wiec na trasy nie bedzie sie nadawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te610, mamy cos takiego na sprzedaż :icon_rolleyes: powiem krótko- nie znajdziesz innego tak mocnego i lekkiego moto na tak świetnym zawiasie za taka kase. A co do braku pompy oleju to należy pilnować poziomu oleju w silniku i najlepiej zeby zawsze było go troszeczke wiecej, wtedy nic sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo złe rozwiązanie,mając filtr stożkowy w enduraku(chodzi o śmiganie na takim filtrze po lasach itp.).

nie poprostu wczesniej to byl super moto jak ja go kupilem koles mi sprzedal go bez falg super moto tylko oryginalne ja kupilem klocki zalorzylem i niczego sobie popierdzielam przez lasy

 

te610, mamy cos takiego na sprzedaż :icon_rolleyes: powiem krótko- nie znajdziesz innego tak mocnego i lekkiego moto na tak świetnym zawiasie za taka kase. A co do braku pompy oleju to należy pilnować poziomu oleju w silniku i najlepiej zeby zawsze było go troszeczke wiecej, wtedy nic sie nie stanie.

a co do tej uhski jaka cena jakies zdjecia ktory rok itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...