Skocz do zawartości

Zlot w Debrznie 4,5,6 sierpnia - kto będzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale super ta Twoja stronka !!!! Jeszcze dodatkowo galeria ze zlotu w Pile 1998 i 1999 taki rarytas ;). Bylem na obu tych zlotach ale tylko popatrzec bo wtedy miałem jeszcze motoryne i chyba 11 lat :P. Szkoda ze ten zlot z braku organizatora upadł :P.

 

Naprawde super FOTKI .

HARYB na PILE 99 byliśmy nawet rozbici blisko namiotami , na jednej z fotek w tle twoim i twojego kumpla stoi moja żółta JAWA TS 350 z koszem, była wtedy zabawa !

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym sie wybrala,tym bardziej,ze w tym czasie mam urlop:). Nigdy jeszcze nie bylam na zlocie?...Jak to wyglada w tym przypadku.Przyjezdza sie..placi na miejscu,czy trzeba sie zapisac wczesniej?

 

 

No to masz okazje zeby przyjechac na swoj pierwszy zlot ;). Nie zastanawiaj sie tylko juz szykuj motorka :P. Placi sie przy wjeździe tak jak Mikaels wczesniej pisał 40 zł. Patrzałem na pilot.pl masz około 130 km wiec niezbyt duzo.

 

 

P.S. Samsung masz jakis motocykl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz okazje zeby przyjechac na swoj pierwszy zlot ;). Nie zastanawiaj sie tylko juz szykuj motorka :P. Placi sie przy wjeździe tak jak Mikaels wczesniej pisał 40 zł. Patrzałem na pilot.pl masz około 130 km wiec niezbyt duzo.

P.S. Samsung masz jakis motocykl ??

 

 

Zgadza sie mam blisko:).....musze tylko skolowac jakis maly namiot....i plecak:).....no sie doczekac teraz juz nie moge:)..oby pogoda byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja tez sie wybieram z Chełmna narazie w 2 motorki,ale to sie pewnie zmieni na wieksza liczbe.

NIgdy nie byłem w Debrznie, ale słyszałem ze jest super. Ruszamy w sobote rano, może dołączy ktos do nas po drodze albo my dołaczymy?

narazie dozobaczenia w Debrznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj - tak jak pisałem ci na prv podeslij mi swoj numer telefonu na pw to sie odezwe w piatek czy lecimy z migdalem i jeszce jednym kumplem i o ktorej to wowczas moze dogramy razme godzine.

 

pzodro

haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DO LUDZI Z PIŁY !!!!!!

Spotykamy się w piątek na parkingu przy Mc Donaldzie o godzinie 17,00 tak jak ustalone było to wcześniej. Mam nadzieje ,że wszystkim pasuje , wszystko wypali i pojedziemy z Piły w silnej ekipie. Tak więc zbiórka 17,00 NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ.

P.S. Piszę już dziś żeby później nie było zdziwnienia ;)

 

DO ZOBACZENIA :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...