Skocz do zawartości

szkur... to juz trzecia dętka...


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam enduraka - klr 250...

w tym sezonie poszly mi juz 3 dętki...

2 pierwsze sie posypaly, bo nie mialem szpanera (to takie co sie montuje w felge zeby sie guma nie obracala w oponie i nie urywala na wentylu). w koncu kupilem to gowno, dzisiaj wracalem z lesnych drozek z dziewczyna jako plecaczek, wjechalem na jakis korzen czy inne gowno i bach.. flak w oponie... normalnie mnie juz kurwica bierze, detki kosztuja 40 zl u mnie w miescie...

 

mam stara opone - ma ok 10 lat... nic w niej nie siedzi co by dziurawilo... detki sa firmy heidenau, ponoc jakas zajebista i w ogole hiper wow, a w mojej opini to zwykle scierwo...

 

na flaku dojechalem na stacje i kupilem za 20 zl jakies swinstwo w puszce do wypelniania dziurawej opony (cos a`la tirol). nie pomoglo oczywiscie.. w jeszcze gorszym humorze wrocilem do domu...

 

macie jakis patent zeby w enduro nie pekaly detki?

 

ja jezdze w terenie na cisnieniu ok 1 atm, bo wtedy jest dobra przyczepnosc

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam enduraka - klr 250...

w tym sezonie poszly mi juz 3 dętki...

2 pierwsze sie posypaly, bo nie mialem szpanera (to takie co sie montuje w felge zeby sie guma nie obracala w oponie i nie urywala na wentylu). w koncu kupilem to gowno, dzisiaj wracalem z lesnych drozek z dziewczyna jako plecaczek, wjechalem na jakis korzen czy inne gowno i bach.. flak w oponie... normalnie mnie juz kurwica bierze, detki kosztuja 40 zl u mnie w miescie...

 

mam stara opone - ma ok 10 lat... nic w niej nie siedzi co by dziurawilo... detki sa firmy heidenau, ponoc jakas zajebista i w ogole hiper wow, a w mojej opini to zwykle scierwo...

 

na flaku dojechalem na stacje i kupilem za 20 zl jakies swinstwo w puszce do wypelniania dziurawej opony (cos a`la tirol). nie pomoglo oczywiscie.. w jeszcze gorszym humorze wrocilem do domu...

 

macie jakis patent zeby w enduro nie pekaly detki?

 

ja jezdze w terenie na cisnieniu ok 1 atm, bo wtedy jest dobra przyczepnosc

Jak dla mnie odpowiedź się sama klaruję.. Wywal Ty już tę oponę !! Ona poprostu wewnątrz ma mikroskopijne spękania lub niezauważalne pęknięcia które to "szczypią" Ci detkę w czasie jazdy i gwarantuję Ci że żadna nowa dętka nawet topowa nie wytrzyma tego.. Sprawa sprawdzona więc się nie zastanawiaj..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąsnie odpowiedz nie jest az taka oczywista jak sie wydaje bo oponka jak pamietam jesst nowa raczej przyjrzałbym sie czy to nie jest wina felgi a moze to jest wina tego kto zakładał felerna detke moze znow sie przesuneło a moze za duzo piratujesz a moze masz złe cisnienie w oponach i sprawa wyjasniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim upewnij się 3x czy dędtka nie podchodzi pod szpaner, oraz wkładaj dętkę z odrobiną powietrza. dzisiaj także walczyłem z dętką 8 łatek poszło na 1 dziurę ale to taką że można było palca włożyć do dętki, i jeszcze jedno, jakie te dętki kupujesz ? zwykłe czy pogrubiane ? bo zwykła bardzo szybko pada w enduraku, na pogrubianej prędzej felge zegniesz niż złapiesz kapcia

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wlasnie na przodzie mi pada.. laczka mam starego - 10 lat.. ale dzisiaj u kondoniarza zlapalem kontakt z crossowcem i obiecal mi odpalic jakiegos lepszczego lacza, bo jak zobaczyl to na czym jezdze to sie za glowe zlapal..

 

szpaner mam tylko z przodu, tyl jest ok nawet przy 0,7 atm.

 

inna sprawa.. kondoniarz (walesiak w olsztynie - mowi sie ze bdb firma z uslugami od ogumienia) zrobil mi 5 (slownie PIĘĆ !!!!) dziur w detce jak nakladal.. wku**wilem sie nieziemsko i ubiegam sie o zwrot kasy..

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykla detka spokojnie wytrzyma w twoim klr jak w moim juz rok latam na takiej i jest ok ,mialem podobnie winna byla opona z peknietymi drutami w srodku, dopiero po jakims czasie polapalem sie co jest grane

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wlasnie na przodzie mi pada.. laczka mam starego - 10 lat.. ale dzisiaj u kondoniarza zlapalem kontakt z crossowcem i obiecal mi odpalic jakiegos lepszczego lacza, bo jak zobaczyl to na czym jezdze to sie za glowe zlapal..

 

szpaner mam tylko z przodu, tyl jest ok nawet przy 0,7 atm.

 

inna sprawa.. kondoniarz (walesiak w olsztynie - mowi sie ze bdb firma z uslugami od ogumienia) zrobil mi 5 (slownie PIĘĆ !!!!) dziur w detce jak nakladal.. wku**wilem sie nieziemsko i ubiegam sie o zwrot kasy..

 

 

spieszyło mu się czy co :icon_exclaim: :biggrin:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...