Skocz do zawartości

Za miękki tył w CB 500


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm ....parę złotych to kosztować będzie niestety ...chyba że coś sam pomyślisz ...U mnie z pasażerem jest ok ale tylko dlatego że ważę 68 kilo a plecaczek 50..pozdrawiam .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten problem nie występuje a nawet mam wrażenie że tył jest za twardy!

tylko, że razem z plecaczkiem ważymy max 110kg;)

kiedyś widziałem jak tanim kosztem utwardzić zawieszenie na sprężynach _tylko że to w samochodzie było.

wkłada się taki gumowy krązek między zwoje spręzyny i gotowe. tanio i twardo.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz walnięty amortyzator. Ugnij tył na maxa i szybko puść. Zobacz czy tył podnosi się szybko, czy wolno. Jeżeli amor nie trzyma zawieszenie chodzi tylko na sprężynie. Czy nie maiłeś jakiś wycieków oleju z amora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... no to macie fajnie bo ja z plecaczkiem ważymy coś około 140 kg z czego ja prawie 90 :icon_biggrin: - muszę się wziąć za siebie, jak schudnę to i zdrowiej i lepszy komfort jazdy...

 

a na poważnie to moto wydaje się być twarde szczególnie na małych nierównościach np. łączenia asfaltu-wtedy czuję że tylne koło prawie odrywa się od nawierzchni i kanapa nieźle kopie po czterech literach.

Gorzej jest na nierównościach "łagodnych i głębokich” wtedy tył wjeżdżając w taką "dolinę” strasznie dobija, po czym - po wyjechaniu z "dolinki" następuje hopka w górę a potem tył opada i znowu potrafi dobić :wink:

 

gumowych wkładek to wolę nie stosować - można połamać sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... no to macie fajnie bo ja z plecaczkiem ważymy coś około 140 kg z czego ja prawie 90 -

 

Półtora roku męczyłem sie z tym zasranym dobijającym tyłem ,aż sprzedalem motocykl i sprawa sie rozwiązała :wink: :icon_biggrin:

Sevenfifty górą :icon_mrgreen:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...