Skocz do zawartości

Będę zdawał


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistów!! :biggrin: W poniedziałek pdchodzę do praktycznego egzaminu znaczy chciałbym ukończyć kurs kat A z wynikiem pozytywnym . Ludzie jestem kierowcą od 18 lat a boję się jak uczniak .Proszę o słowo wsparcia ,bo im bliżej finału tym gorzej.Trzymajcie kciuki pozdrawiam wszystkich :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motocyklistów!! :biggrin: W poniedziałek pdchodzę do praktycznego egzaminu znaczy chciałbym ukończyć kurs kat A z wynikiem pozytywnym . Ludzie jestem kierowcą od 18 lat a boję się jak uczniak .Proszę o słowo wsparcia ,bo im bliżej finału tym gorzej.Trzymajcie kciuki pozdrawiam wszystkich :biggrin:

hehhe nie martw się miałem tak samo;) Straszny stres i strach który znikną wtedy gdy wsiadłem na egzaminacyjną(jeszcze MZ-te) potem wszystko bylo elegancko. Ósemka wydawała mi się 2 razy większa:D a na miescie cisza i spokój. I tobie też tego życzę:clap: Tylko mówię bez zbędnej paniki;) I PAMIĘTAJ O ŚWIATŁACH!!!(na mieście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchodzisz jak by Ci w ogóle nie zależało :biggrin:

 

Stawiasz GN na centralke sprawdzasz olej plyn haulcowy, kopiesz lancuch, swiatla i sygnał dzwiękowy. zdejmujesz z nozki przeprowadzasz 5 m i siadasz (zwróc uwage czy nóżka boczna jest złożona do końca bo nie ruszysz :D) odpalasz przekladasz nogi odwracasz glowe i jedziesz :P potem wzniesionko potem slalom (pamietaj o ogladaniu se w strone pacholkow) potem 8 Pan EGZAM mowi koniec wyjeźdzaz slalomem zatrzymujesz sie i slyszysz ''Plac ma pan zaliczony" :P

 

Ubieraja Cie w śmiesznie ciuchy dosiadasz GN włączasz swiatła mijania i jazda ;P Tylko poamietaj przy ruszaniu to 1,2,3 i 4 i trzymac 50 Bo Cie za dynamike powiesza (mi sie udało uciec egzaminowy na jedym skrzyżowaniu) I pamiataj ze zielona strzałka i czerwone znaczy ze trzaba sie zatrzymac :clap: Wracasz do WORD-u i slyszysz "Nie popełnił Pan większych błedów i gratuluje :icon_evil:"

 

wracasz do domu kupujesz 0,5 lub wiecej i idzesz oblewac :biggrin:

 

za 2 tygodnie siadasz na moto bez strachu :biggrin: tego to jeszcze nie wiem bo prawko za tydzien :P

 

i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Na swoim bardzo niedawnym (bo czwartkowym) egzaminie też miałem gościa, który jeździł samochodem od blisko 20 lat a stres miał jak przed maturą.

 

Ja pomyślałem sobie jedno:

- na jazdach wszystko mi wychodziło?- no wychodziło!

- tu też jest motocykl i kamizelka?- są!

- a czego chce instruktor? - no jak? tego samego co na jazdach !

- to po jaką cholerę się stresować ?! - tej.. w sumie po żadną :biggrin:

 

I ilekroć dopadał mnie stresik starałem się przywołać odczucie, które toarzyszyło mi w czasie normalnych jazd - skupienie, rozwaga ale przede wszystkim luzik :biggrin: Wiem co robić a koleś w elce za mną po prostu to sobie sprawdza (a nie udowadnia że jest inaczej).

 

Zauważyłem, że w oczekiwaniu na "praktyczny", stojąc w grupce, ludzie często mówili o łapówach, jakie to potrafią być gnoje z tych egzaminatorów itd. itp.

Starałem się ucinać tego typu dyskusję bo po co karmić strach, zamiast wiarę w powodzenie?!

Z naszej "grupki" wszyscy zdali :clap:

 

I Ty znajdziesz swój sposób na pozytywne przejście egzaminu wiec pozostaje mi życzyć Ci krótkiej kolejki po odbiór prawka :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zdaję za tydzień i chociaz autem mam ponad 100 tys przejechane, motocyklem ze 2 tyś, to ósemke ostatnio jeździłem na pocz czerwca-stąd moje obawy.

Miasta sie nie obawiam, tylko tej ósemki- Chociaz wiem ze jest prosta bo na starej bez problemu jeździłem - na nowej tym bardzieje jednak delira jest i tego sie nie uniknie- I nie pomoże niczyje zdanie " Egzamin jest prosty"... Byc moze bedzie- ale tak mówi dopiero ten co zda..... tak jak na maturze....

 

Życze powodzenia Tobie i sobie za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CiasnyBaniak- Qpa ma rację

Mój istruktor zawsze ustawia kursantom ostatnie jazdy tak by wypadały w dzień egzaminu.

Sam zauważyłem, że nawet pod koniec kursu zaraz po wejściu na motor ósemki wychodziły mi mniej pewnie niż wtedy gdy się kilka minut "wjeździłem" :biggrin:

Powodzeia ! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę na żywioł... :biggrin:

 

Witam, ja bym proponował Tobie może z kolegą na motorze podjechać na ósemkę, chociaż jeden dzień przed egzaminem i trochę sie "rozgrzać". Zawsze pewniej sie poczujesz na samym egzaminie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...