Skocz do zawartości

Norwegia 2006


Gregor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Generalnie wiem gdzie są radary w szwecji więc tam trochę zwalnialiśmy. A jak nie to mieliśmy to w dupie :-)

 

2. Na lodowiec doszliśmy wzdłuż jeziora. 2 H w jedną stronę. Pisałem tylko, że nie mogliśmy wejść na "sam" lodowiec. Postawić stopy na lodzie. Ale staliśmy od niego oddaleni o kilka metrów.

 

3. U nas niestety nie zamknęła się w 1500 zł :-)

 

Pozdrawiam

Zajrzyj jeszcze tu

http://forum.motocyklistow.pl/Operacja-Sou...ona-t59868.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiałem się dwa dni czy coś napisać czy nie. Stwierdziłem, że jednak ci odpiszę. Przejrzałem twoje posty

(..)

Jeżeli cokolwiek z twojego matematycznego punktu widzenia jest nawet dla ciebie do zrobienia to qrwa weź i zrób. Pochwal się tym i poczekaj może ktoś napisze ci coś miłego. A może trafi się jakiś cymbał i napisze jakieś nieprzemyślane bzdury.

Nie będę więcej sie rozpisywał bo szkoda czasu.

:wink: :biggrin:

Gregor, teraz bedzie o Tobie: Kolejny ciekawy czlowiek z 3Miasta, czyli kolejny powod zeby tam bywac jak najczesciej (a bywam dosc czesto).

A teraz bedzie merytorycznie: Trasa piekna, opis chyba jeszcze lepszy :flesje:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor - Wielki Szacun za relacje oraz ogromne dzięki za trud włożony w opis :) :evil:

Tekst bardziej wartościowy dla motonity niż kupa przewodników razem wziętych.

Bóg da a może to wykorzystam w 2007 (w końcu Q*rwa do trzech razy sztuka :icon_mrgreen: ).

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...