Skocz do zawartości

Ciemna szybka w kasku


Rekomendowane odpowiedzi

rozwiazanie z dwoma jest chyba najlepsze i sam mam plan dokupienia ciemnej szyby

 

tylko jest problem :icon_mrgreen:

do schowka bandita druga szybka nie wejdzie za chiny :icon_eek: w celu wymiany szyby konieczny bedzie

zjazd do pitstopu, bo na pewno nei bedzie mi sie chcialo wozic plecaka dla samej szybki zapasowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim Caberg'u mam 2 szyby - normalną i w środku opuszczaną przyciemnianą. Przyciemniana sprawdza się bardzo dobrze w słoneczne dni, szczególnie jak trzeba jechać pod słońce. W nocy nie próbowałem ale wieczorami i przy szarówce znacznie pogarsza się widoczność więc jej nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta też jest leciutko przydymiona tak jak ta http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=12355 :icon_mrgreen:

 

 

 

 

No nie...ta to jest w porownaniu do tej mojej szybki poprzedniej ciemna. Ja mialam naprawde bardzo lekko przydymiona. W nocy nie mialam problemu z jazda. Ale to tylko raz sie spotkalam z taka szybka. Jak w tym roku zmienialam kaskto probowalam znalezc z taka sama, ale nie znalazlam juz ;/ I mecze sie w sloncu teraz troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam (w integralu) przezroczystej szyby a w słoneczne dni zakładam pod kask zwykłe okulary przeciwsłoneczne. Nie wszystkie modele się nadają, trzeba sprawdzić jak "zauszniki" wchodzą pod kask. Łatwiej wozić okulary niż drugą szybę. No i przy wolniejszej jeździe można podnieść szybę i nie obawiać się much w oczach :wink:.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja również juz chciałem dokupić do swojegpo shoei'a przyciemnianą szybę na słoneczne dni, ale najpierw spróbowałem zwykłych okularów przeciwsłonecznych i jak dla mnie jest super. Tak jak napisał Igor jest to ta dodatkowa zaleta że po mieście, kiedy przeciskam się w korkach podnoszę szybę - jest dodatkowe chłodzenie a żadne owady nie wpadają do oczu. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...