Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy mamy tutaj chopperowców z lubelskiego? Nie to, że innych nie akceptuję. Wręcz przeciwnie. Jednak moja XV 535 czasem musi gonić z językiem na wierzchu inne motocykle ;-)

Chętnie się przyłącze do jakiejś eskapady przy okazji ;-)

 

Pozdrawiam z okolic Piask

Ja jeżdżę cruiserem, jeśli reflektujesz:) Często organizuję jakieś krótkie wypady po Lubelszczyźnie, gdzie towarzyszą mi tylko plastiki. Więc gdyby coś, dawaj znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy mamy tutaj chopperowców z lubelskiego? Nie to, że innych nie akceptuję. Wręcz przeciwnie. Jednak moja XV 535 czasem musi gonić z językiem na wierzchu inne motocykle ;-)

Chętnie się przyłącze do jakiejś eskapady przy okazji ;-)

 

Pozdrawiam z okolic Piask

 

Witaj!

 

Tempo jazdy nie powinno zalezec od typu motocykla [przynajmniej podczas jazdy w grupie], ale wiemy jak jest... powyzej masz propozycje Marty, korzystaj... w weekend pierwsza okazja.

 

Pozdr. R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Tempo jazdy nie powinno zalezec od typu motocykla [przynajmniej podczas jazdy w grupie], ale wiemy jak jest... powyzej masz propozycje Marty, korzystaj... w weekend pierwsza okazja.

 

Pozdr. R. ;)

ale o co Tobie chodzi? możesz coś więcej szczególnie w kwestii tempa jazdy.

WOLF, czy tobie trzeba napisać np. wiekszą czcionką? bo Robcio tłumaczy Ci, co jest napisane w poście od MrsMarthy i dlaczego akurat w weekend (dzisiaj jest dopiero środa)?

Bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co Tobie chodzi? możesz coś więcej szczególnie w kwestii tempa jazdy.

WOLF, czy tobie trzeba napisać np. wiekszą czcionką? bo Robcio tłumaczy Ci, co jest napisane w poście od MrsMarthy i dlaczego akurat w weekend (dzisiaj jest dopiero środa)?

Bez sensu

Stiv10 - czcionka jest wystarczająca ;-) właśnie przeczytałem. Lepiej powiedz gdzie jeździsz ;]

MrsMarthy - cruiser jak najbardziej ;-) gdzie jedziecie w ten weekend? Bałtów? Ja tą sobotę mam zajętą niestety...

Edytowane przez Wolf_88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stiv10 - czcionka jest wystarczająca ;-) właśnie przeczytałem. Lepiej powiedz gdzie jeździsz ;]

MrsMarthy - cruiser jak najbardziej ;-) gdzie jedziecie w ten weekend? Bałtów? Ja tą sobotę mam zajętą niestety...

teraz z rodzinką na Mazurach, a zraz po powrocie swoją hanką na zlocik do Wisły (z SHOC.pl), a we wrześniu z Blue Knights gdzieś pod Poznań i chyba wystarczy na ten sezon (napięty terminarz) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

POWITAĆ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLI.JAK TYLKO PUSZCZĄ PIERWSZE LODY WIOSNĄ TO DO ZOBACZENIA W TRASIE I NA ZLOTACH :)

Witaj! :)

 

Ale wiesz, ze jak piszesz drukowanymi na forum, to tak jakbys na nas krzyczal :biggrin: Zajrzyj ---> TUTAJ

 

Trzymaj sie! R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Robcio.jeśli kogoś uraziłem to sorry ale moje dziecko lepiej się zna na komputerze niż ja[trochę techniki i człowiek się gubi].oczywiście jeszcze raz witam wszystkich ale tym razem małymi literkami :notworthy: .

...bez przesady, mysle, ze nikt tu sie nie obrazil - sa tylko pewne zasady w internecie, ktorych nalezy sie trzymac :)

 

Trzymaj sie! R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi ozasady to prawdę mówiąc ich nie czytałem,ale się poprawię.w tej chwili najważniejsze jest dla mnie moje moto.dzsiaj zrobiłem moje kawasaki i co najważniejsze ładnie pyrka.zostało mi tylko światło pozycji z tyłu i w drogę[oczywiście nie teraz bo może być gleba]choć przyznam się,żedzisiaj miałem chęć pośmigać ale ze szczęcia najadłem się zupy chmielowej i dałem sobie na luz.pozdro dla robcio i wszystkich choć widzę,że ostatnio tylko ty tutaj zaglądasz.wybaczcie,że być może od razu nie odpiszę ale praca,rodzina i moto nie zawsze na to pozwalają :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...