Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Ilona po raz drugi i szykuj swoją Virkę na rozpoczęcie sezonu [zima będzie długa :sad:]

 

Bardziej niż na zimie koncentruję się na jutrzejszym dniu...grudzień 7 stopni ciepła (wręcz tropiki jak na tę porę roku), tak więc mam zamiar wybrać się na mała przejażdżkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardziej niż na zimie koncentruję się na jutrzejszym dniu...grudzień 7 stopni ciepła (wręcz tropiki jak na tę porę roku), tak więc mam zamiar wybrać się na mała przejażdżkę :)

No to super i oby pogoda dopisała.Ja kilka dni temu jeżdziłem i trzeba uważać bo szosa ma zdradliwą nawierzchnię :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MrsMarthy widzę,że tutaj zajrzałaś to mam pytanie czy wiesz coś na temat zlotów w2014r?A może jeszcze na to za wcześnie.

 

 

Jako, że dopiero styczeń, mogę powiedzieć, że zloty są. Ale co i kiedy to nie wiem. Poza tym nie ma mnie w Polsce, a moto sprzedany, więc już nie siedzę tak intensywnie w temacie zlotowym. Mam kilka swoich punktów, które tak czy inaczej odwiedzę w tym roku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jako, że dopiero styczeń, mogę powiedzieć, że zloty są. Ale co i kiedy to nie wiem. Poza tym nie ma mnie w Polsce, a moto sprzedany, więc już nie siedzę tak intensywnie w temacie zlotowym. Mam kilka swoich punktów, które tak czy inaczej odwiedzę w tym roku;)

Dzięki bardzo za odpowiedż.Jak czytałem poprzednie posty to myślałem,że Ty wiesz najwięcej na temat imprez zlotowych.Powodzenia za gramanicą :lalag: .Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy w Garwolinie ;) niby nie lubelskie ale ekipa ok.

7-9 Luty w programie m.in. jazda T34 :D

Witaj Stoooodent 1 o cholercia to zlot dla czołgistów czy motórzystów?Szkoda,że mam łysą oponkę z przodu w mojej kawie,może dopnę jakiś kosz i będą 3 koła to jakoś bym dojechał :biggrin:.Garwolin nie jest tak daleko,jak byn nie było to w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skobelcx70 siemka ;)

 

My z Puław (Grupa Zbuntowanych Pedałów Znad Wisły) planujemy motorkami polecieć chyba że warunki będą BAARDZO niekorzystne to pakujemy się w busa (wiem poprzewracało się w du%^ch).

Czasem nie ważne jak nie ważne czym byle w dobrym towarzystwie się spotkać, pośmiać, pobawić, czasem zbydlić (zbydlić traktować jako częściej niż czasem...) :D

 

-->klik info o zlocie<--

 

plakat_chicken.jpg

 

 

Edytowane przez stoodent1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...