Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Stoodent 1 żyjesz?Jak tam chopy,wybieracie się do Garwolina?Ja mam 7mego dzień a 8mego na noc do roboty ala może się zamienię z kolegą to w sobotę przyjadę ale nie na moto[chyba,że będzie baaardzo dobra pogoda]Muszę sprawić sobie jakiegoś krosowego rumaka bo chopper raczej się nie nadaje na zimowe wypady.Kumpel jedzie 8mego w gości niedaleko Garwolina to miał bym transport.Jak by co to jak mogę Was znależć bo będę sam a nie mam znajomych motocyklistów[to znaczy nie takich wariatów jak Ja] :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jedziemy w sobotę ;)

Tyle że w nocy, no nad ranem wracamy pewnie,stare urazy niektórym za bardzo w zimie doskwierają :/

 

PS nawet parę bab się wybiera :D

Edytowane przez stoodent1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jedziemy w sobotę ;)

Tyle że w nocy, no nad ranem wracamy pewnie,stare urazy niektórym za bardzo w zimie doskwierają :/

 

PS nawet parę bab się wybiera :D

Hej stoodent1 sorry ale będę z wami tylko duchem.Niestety ale mój kumpel jest chory i nie może mnie podmienić w robocie.Jak mógłbyś to wrzuć kilka fotek ze zlotu[dzięki z góry]

PS Bawcie się dobrze :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żyje ktoś w lubelskim czy wszyscy wyjechali?Dzisiaj nakręcone 200km,pogoda super ale maszyna szwankuje-odpalałem na popych po100km [tchu nie mogę złapać] :icon_eek: :D

 

Ja powoli przygotowuję maszynę do sezonu, czekam na nowy akumulator. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wolf.Po długim myśleniu doszedłem do wniosku,że muszę wymienić akumulator.Niestety ale stara beteria nawet po odnowieniu nie trzyma prądu ipójdzie w stan spoczynku.Sezon zbliża się wielkimi krokami[dla mnie już się zaaczął]więc szykujmy nasze maszyny i w drogę,może spotkamy się w trasie lub na jakimś zlocie.W Komarówce będę na 100 volt :crossy: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wolf.Po długim myśleniu doszedłem do wniosku,że muszę wymienić akumulator.Niestety ale stara beteria nawet po odnowieniu nie trzyma prądu ipójdzie w stan spoczynku.Sezon zbliża się wielkimi krokami[dla mnie już się zaaczął]więc szykujmy nasze maszyny i w drogę,może spotkamy się w trasie lub na jakimś zlocie.W Komarówce będę na 100 volt :crossy: :icon_biggrin:

Dziś przyszedł akumulator i olej. W sobotę pewnie będzie pierwsze odpalenie ;-) Oczywiście do zobaczenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej stoodent1 sorry ale będę z wami tylko duchem.Niestety ale mój kumpel jest chory i nie może mnie podmienić w robocie.Jak mógłbyś to wrzuć kilka fotek ze zlotu[dzięki z góry]

PS Bawcie się dobrze :sad:

Hej stoodent1 sorry ale będę z wami tylko duchem.Niestety ale mój kumpel jest chory i nie może mnie podmienić w robocie.Jak mógłbyś to wrzuć kilka fotek ze zlotu[dzięki z góry]

PS Bawcie się dobrze :sad:

Trudno się mówi ale okazji na spotkanie nie będzie brakowało.

Zlot udany jazda czołgiem zajebista.

 

Dobre koncerty smaczny świniak.

Jak ktoś bywał na V-Boyen to zna zapewne Zwierzaka gość z moich rejonów, tym razem wędził pęto i dupe przy wydechu XTZ :lol:

Najlepsi byli Litwini na Ruskach.

No i Madziar na starym enduro.

Polecam dobre zloty robią ;)

Błota było na maxa ale nikt się tym nie przejmował.

 

PS w podpisie masz link do mojego kanału YT, wrzucilem jazdę czołgiem.

Edytowane przez stoodent1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się mówi ale okazji na spotkanie nie będzie brakowało.

Zlot udany jazda czołgiem zajebista.

 

Dobre koncerty smaczny świniak.

Jak ktoś bywał na V-Boyen to zna zapewne Zwierzaka gość z moich rejonów, tym razem wędził pęto i dupe przy wydechu XTZ :lol:

Najlepsi byli Litwini na Ruskach.

No i Madziar na starym enduro.

Polecam dobre zloty robią ;)

Błota było na maxa ale nikt się tym nie przejmował.

 

PS w podpisie masz link do mojego kanału YT, wrzucilem jazdę czołgiem.

Dzięki Stoodent za odpowiedż.Jazda tankiem fajna ale i ten samochodzik długo się nie poddawał.Szkoda,że mnie tam nie było :sad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...