Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie czy jest moze ktos z chelma albo okolic chelma? bo sprawa jest taka ze zdaje za kilka dni egzamin i czy ktos orientuje sie jak wyglada egzamin na placu chodzi mi o obsluge moto ósemke itp tak jak w lublinie bo weszly nowe przepisy podobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]czy ktos orientuje sie jak wyglada egzamin na placu chodzi mi o obsluge moto ósemke itp tak jak w lublinie bo weszly nowe przepisy podobno...

 

 

Chyba tego typu watpliwosci wyjasnia Ci najszybciej w osrodku szkolenia, oni zazwyczaj sa wyjatkowo na biezaco w tych sprawach. Mozesz rowniez zadzwonic i zapytac do WORD Chelm lub poczytac http://www.word-chelm.internetdsl.pl/ , w Aktualnosciach jest info o zmianie przepisow. Google tez czasem pomaga: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=egzami...btnG=Szukaj&lr=

 

...a dlaczego zdajesz w Chelmie?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ósemki to przed samym egzaminem zapytaj sie egzaminatora i Ci wytłumaczy( bynajmniej miałem tak w białej podlaskiej, każdy egzaminator tam życzył sobie innego pokonywania ósemki), a co do obsługi to niech Ci w ośrodku szkolenie wcześniej powiedzą jak napisał Robcio_LBN

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Pochodzę z Lublina. Pracuję w Warszawie a mieszkam na zmianę w obu miastach. Latam CBR 1000rr. To moje trzecie moto. Wcześniej była CBR 954rr, a na samym początku fazer 600. Przyczepności i szerokości. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Pochodzę z Lublina. Pracuję w Warszawie a mieszkam na zmianę w obu miastach. Latam CBR 1000rr. To moje trzecie moto. Wcześniej była CBR 954rr, a na samym początku fazer 600. Przyczepności i szerokości. Pozdrawiam.

 

powitać WIELKIEGO człowieka szerokości na szlaki :crossy: :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...