Skocz do zawartości

Suzuki GSX 750 EF - przerywa


tp29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Co moze być przyczyną tego że na 4 i piatym biegu motor ma problemy z wkręceniem sie na obroty powyżej 6 tys. na postuju 1,2,3 bez probblemu, chociaz i tu przy obrotach około 6 tys przydławia sie, ale jest to praktycznie nieodczuwalne, natomiast na 4 przyławi sie juz mocniej ale dalej ciagnie z 5 jest już gozej bo nie w momencie jak zaczyna sie dławić tj około 120 -130 km/h nie chce juz w ogóle przyśpieszać.

Wrazenie jest takie jakby nie dochodziło paliwo albo nie dostawał iskry. Gaźniki wyczyściłem, świece sprawdziłem, cewki i moduł sprawdziłem i wszystko jest ok.

MOże ktos w Was miał podobny przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

WYdech mam założony od suzuki gsxf 600, airbox jest orginalny i filtr jest ok. NIe wiem na ile to pomoże ale zamówiłem zaworki iglicowe do gaźników - bo stare wyglądały nieciekawie - i może sie poprostu przylewa. Na niższych biegach spokojnie to przepala a na 5 juz nie. Co ciekawe jeżdżąc wczoraj kilka razy przyśpieszał bez najmniejszego problemu na 5 biegu, po czy po chwili wracał do "normalnego zachowania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to że to wina uszczelki pod głowicą. MIała przedmuchy na 2 i 3 garze. Głowica poszła do planowania, kupie uszczelkę założę i zobaczymy. MOze to bedzie to.

 

Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tp29 sprawdz filtr poweitrza paliwa itp przy takiej pogodzie moze byc cos z nimi nie tak. tez jezdze na gsx750f i mam to samo wlasnie siedze w garazu i staram sie dojsc co i jak. dzwonilme do mojego mechanika i zacytopwalem ciebie i to co mowiles ze to przez uszczelke pod glowica. powiedzial ze to na pewno nie to. jak mozesz to daj znac czy juz to weliminowales

 

poizdrawiam

 

witam

 

wiesz co mialem ten sam problem sprawdzilem filtry (powietrza paliwa) przeczyscilem profilaktycznie, potem przyjechal do mnie kolega i sie zaczyna zalic ze jego moto nie jedzie!! sie okazalo ze TANKOWAL na tej samej stacji co ja!!! spuscilismy paliwo przeczyscilismy gazniki zalalismy swierzym paliwkiem i problem zniknal:D a dzis ide zlozyc wizyte panu benzyniarzowi i podziekuje mu za stres jaki mi przysporzyl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...