Skocz do zawartości

wieszajace sie plywaki


dgree
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam juz dosc moich gaznikow w cbxie :) .....mjanowicie to raz z jednego raz z drugiego a raz z 4tego leje mi sie wacha....paliwo wali jak z wodospadu..... gazniki byly rozebrane, czyszczone, niby wszystko okij, a jednak niedziaja jak powinny...

 

moto odpala, po jakims czasie zaczyna zalewac jeden gaznik(losowo wybrany ;) ) i motur chodzi wtedy na 3 garach, po zgaszeniu odpalenie jest niemozliwe, zalany caly silnik :flesje:

 

czasem uda sie odpalic i motur chodzi bez zastrzezen.....odpalam rano i nie wierze moim oczom(dziala ;) ) dzida po kask wracam i dupa....znow to samo....

 

aha niewiem czy to cos wniesie do sprawy, ale motur po zgaszeniu sobie charczy z airboxa, jakies wiatry ma ;) takie cykliczne jakby oddech czlowieka, czary mary :)

 

raz sie leje z gaznikow do airboxa, a raz odplywami przelewowymi, raz jednym, raz 2gim raz oboma(u mnie sa 2 wezyki przelewowe)

 

niemam pojecia co jest przyczyna takego "czegos".....sezon mija a ja niemam czym jezdzic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Byłem kiedyś pierwszym właścicielem w kraju twojego moto. Nie miałem takich jaj, ale pamiętam, że popękana była membrana w kraniku. Może całkiem się posypała i kranik puszcza cały czas paliwo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Byłem kiedyś pierwszym właścicielem w kraju twojego moto. Nie miałem takich jaj, ale pamiętam, że popękana była membrana w kraniku. Może całkiem się posypała i kranik puszcza cały czas paliwo. Pozdrawiam.

;) ;) :) ;) :) :flesje: No i sie wydało... hehe

U mnie miało miejsce takie zdarzenie jak kiedyś wydoiłem do cna paliwo z baku , tak aż zgasł silnik , wlałem paliwa , odpaliłem i .... pod sprzetem plama benzyny , myśle co jest , leciało jakimś wężem odpowietrzającym (chyba) lekko , zgasiłem , lekko popukałem w gaźniki , odpaliłem ponownie i było OK , tylko raz wyjezdziłem bene do cna , wiec nie wiem czy tak było by zawsze :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kranik odpada, szpiegowalem tam juz, wszystko okij,

 

wpadla mi w nocy jedna mysl, jak rozbieralem caly uklad paliwowy mozliwe ze wpiolem odwrotnie filtr paliwa :flesje: i zamiast filtrowac zawala mi syfem cale gazniki, zaraz jade do garazu cos kabinowac

 

w zeszlym tygodniu podobna awarie mial er5 na miescie, dzialo sie dokladnie to samo, moze lejemy super czysta wache?

 

kurde teraz sobie przypomnialem, ze przykleilem sie butami to plamy mojej wachy do podlogi ;):D hehe to niewiedzialem ze wacha reaguje z butami i z betonem....moze to jest przyczyna..(jakas lewa wacha i sie kleji wszystko)..zobaczymy jak bedzie jak uruchomie moto na swiezym paliwie z butelki....

 

jak dzis nic niewymysle to na wakacje bede musial jechac samochodem KURVVA...! :) :)

 

jest jeszcze jedna mozliwosc ;) mam do dyspozycji jeszcze ogara ;):D ale ogarem nad morze? ? ?

sie zobaczy :P

Edytowane przez dgree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...