Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

INFORMACJA :)

 

 

JEST MOZLIWOSC WYKONANIA NADRUKOW NA KOSZULKACH I NIE TYLKO (NA WSZYSTKIM CO TYLKO SIE DA)W CENIE PRZYSTEPNEJ -DO UZGODNIENIA

JEST TO NA MIEJSCU W SZCZECINIE WIEC REALIZACJA I WYKONANIE NIE WYMAGA DUZO CZASU

OTO TELEFONIK POD KTORYM JEST NASZ KOLEGA WYKONUJACY OWE PRACE ARTYSTYCZNE

0504614735

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA :icon_rolleyes:

 

 

Ja zgłaszam się na współorganizatora ZABAWY SYLWESTROWEJ

 

Witam Was Kochani

 

Sala ta sama co w zeszłym roku- Szkoła Podstawowa na ul. Brodnickiego 10, warunki organizacji te same- przygotowujemy salę i sprzątamy po imprezce, dokonujemy zakupów z kasy zebranej i robimy żarełko, a alkohol- cytrynówka OCZYWIŚCIE......

Jeżeli warunki proponowane odpowiadają to zapraszam do wspólnej zabawy w BALU PRZEBIERAŃCÓW

W zabawie wezmą udział nie tylko ludzie ze światka motocyklowego.

 

KOSZT OD PARY 150 zł

 

Mój nowy nr tel 607257307 i na zgłoszenia oczekuję do 30.11.2006-ale tylko pod telefonikiem bo nie mam kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć tu Kasia.

 

Właśnie się zalogowałam po raz pierwszy i mam nadzieje ze milo sobie tu pogadamy....

 

właśnię myśle nad tym czy wybrać sie z Wami na zabawę ;)

 

 

witaj KASIU

ja własnie z obcego kompa

ciesze sie ze dołaczyłas do nas i zapraszamy do wspolnej zabawy w naszym gronie :cool:

 

Zana ja bede na pewno!!! tylko czy z tego sprzatania to mozna by sie bylo wyplacic???? bo ja to bede padnieta po 5 nockach w pracy... buzka Rusty :cool:

 

ok KASIA cos pomyslimy :flesje:

ale powiem tak nie widze inaczej jak bawisz sie z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miłe, mam nadzieje ze zabawa bedzie przednia :icon_mrgreen:

chetnie dołącze

 

pozdrawiam

 

 

no jak nie jak tak :icon_razz:

juz jest 60 miłych osobek chetnych do wspolnej zabawy-ale bedzie fajowo :)

A lista jeszcze sie nie zapełniła do konca bo chetnych jest strasznie duzo-to jakas plaga w tym roku :)

ALE DAMY RADE :cool:

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie jak tak ;)

juz jest 60 miłych osobek chetnych do wspolnej zabawy-ale bedzie fajowo :buttrock:

A lista jeszcze sie nie zapełniła do konca bo chetnych jest strasznie duzo-to jakas plaga w tym roku :evil:

ALE DAMY RADE :wink:

POZDRAWIAM

 

General, a tak z innej beczki.... moze pogadalbys z adminem forum, zeby "wejscie" do tematu MOTOR KARDAN KLUB bylo w tym samy miejscu gdzie wejscia do E.K.G i Halo Szczecin a nie - jak do tej pory - dopiero po wejsciu w temat Zloty -> Zloty, Przejazdzki, Spotkania... :icon_mrgreen:

Pzdr

P.S. Liczba chetnych na Sylwestra robi sie ZACNA :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie jak tak ;)

juz jest 60 miłych osobek chetnych do wspolnej zabawy-ale bedzie fajowo :D

A lista jeszcze sie nie zapełniła do konca bo chetnych jest strasznie duzo-to jakas plaga w tym roku ;)

ALE DAMY RADE :crossy:

POZDRAWIAM

 

 

 

Bedzie BAL!!!!!! juz naprawiles kompa???? pozdrøwka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

General, a tak z innej beczki.... moze pogadalbys z adminem forum, zeby "wejscie" do tematu MOTOR KARDAN KLUB bylo w tym samy miejscu gdzie wejscia do E.K.G i Halo Szczecin a nie - jak do tej pory - dopiero po wejsciu w temat Zloty -> Zloty, Przejazdzki, Spotkania... :icon_razz:

Pzdr

P.S. Liczba chetnych na Sylwestra robi sie ZACNA :biggrin:

 

Na halo pare miechów temu wchodziło się taką samą drogą :wink: Myśle że to większego znaczenia nie ma liczy się dobra zabawa ;)

 

Generał!! naprawiłeś już kompa :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na halo pare miechów temu wchodziło się taką samą drogą :D Myśle że to większego znaczenia nie ma liczy się dobra zabawa :icon_evil:

 

Generał!! naprawiłeś już kompa :icon_evil:

 

 

nie komputerek dalej lipa :banghead: jestem nadal zmuszony do proszenia sie o dostep do kompa

a co do wejscia na KARDANA to mysle ze jak sie chce to sie da RADE-a łaski niczyjej nie potrzebujemy

RUSTY CZEKAMY NA CIEBIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMY JUZ WłASNEGO KOMPA.HA HA :banghead:

 

 

 

 

 

IFORMACJA W SPRAWIE DODATKOWEJ PRACY

 

jest mozliwosc dorobienia sobie paru złotych JAKO ANAKIETER -praca w dowolnym czasie i terminie- zawsze aktualna NA TERENIE ZACHODNIOPOMORSKIEGO,wszelkie info pod nr tel.0603114303 KASIA

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwosc dorobienia sobie paru złotych JAKO ANKIETER -praca w dowolnym czasie i terminie- zawsze aktualna NA TERENIE ZACHODNIOPOMORSKIEGO,wszelkie info pod nr tel.0603114303 KASIA

 

 

Dzięki za pomoc I TO WIELKIE DZIĘKI, NAJWAŻNIEJSZE SĄ DOBRE CHĘCI A TYCH CI NIE BRAKUJE WIEC CHYLĘ CZOŁO :crossy: - co prawda chętnych nie widzę :( , ale liczę że ktoś może ma ochotę dorobić kilka złotych , praca nie jest ciężka i pracuje sie kiedy ma się ochotę,

szukam ludzi nie tylko ze Szczecina ale z całego zachodniopomorskiego, wiec moze ktos z Pyrzyc, Świnoujścia, Polic czy Chojny................

Czekam......

Pozdrawiam

 

KK

Edytowane przez kkasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc I TO WIELKIE DZIĘKI, NAJWAŻNIEJSZE SĄ DOBRE CHĘCI A TYCH CI NIE BRAKUJE WIEC CHYLĘ CZOŁO :icon_mrgreen: -

 

 

jak sie da tak sie pomaga-nie wszystko sie przelicza na kase lub zobowiazania,MI OSOBISCIE NAWET SPRAWIA TO PRZYJEMNOSC JAK W KONCOWEJ SYTUACJI WIDAC USMIECH A BUZIACZKU

pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie komputerek dalej lipa :clap: jestem nadal zmuszony do proszenia sie o dostep do kompa

a co do wejscia na KARDANA to mysle ze jak sie chce to sie da RADE-a łaski niczyjej nie potrzebujemy

RUSTY CZEKAMY NA CIEBIE :crossy:

 

 

 

 

JESTEM!!!! juz niedlugo sie widzimy!!!! tylko musze zalatwic jakis transport bo wlasnie zjaral mi sie samochodzik!!! chyba mu sie udzielilo od twojego kompa!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...