Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GENERAL TY i Cala Twoja grupa czujcie sie zaproszeni na spotkanie motocyklowe w dniu 22.X.06 o godz.13,00 w restauracji ZAKATEK w Goleniowie pod haslem "poszukiwanie zoltego jesiennego liscia.

 

no to warte uwagi,DZIEKI ZA ZAPROSZENIE .

ALE MAMY DYLEMACIK CZY NA GŁEBOKIE CZY DO GOLENIOWA?zobacze ktora noga wstane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy co i jak ?w Listopadzie za kilka dni będe w kochanym kraju to chetnie na piwko sie umówię.

 

 

to juz CI mowie jak co srode o godz .20 spotykamy sie kulturalnie w pabie BARKA na nab.WELECKIM przy rz. Odrze

 

a oto pere zdjec z imprezki -tak w miłej atmosferce bawi sie motorodzinka :icon_mrgreen:

http://sadowski.inet.pl/ognisko/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w dniu dzisiejszym otrzymałem informacje ze w sobote jest organizowana imprezka w STEPNICY połaczona z atrakcjami no i balety.wszystkich chetnych sie zaprasza.w razie jakis pytanek to telefonik LESZEK 501721825

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow małe info

 

 

jutro o godz .11 na pl. Bogusława SPOTKANIE MOTOCYKLOWE POD EGIDA WYBOROW DLA KANDYDATA NA PREZYDENTA Jacka Piechoty-WSZYSTKICGH SPRAGNIONYCH ''TELEWIZJI'' SERDECZNIE SIE ZAPRASZA

 

 

 

A O GODZ.13 wyjazd MOTOCYKLAMI na imprezke w STEPNICY-SZCZEGOLIKI NA POPRZEDNICH LINKACH

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA WSPOLNEJ POTANCOWCE :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow małe info

jutro o godz .11 na pl. Bogusława SPOTKANIE MOTOCYKLOWE POD EGIDA WYBOROW DLA KANDYDATA NA PREZYDENTA Jacka Piechoty-WSZYSTKICGH SPRAGNIONYCH ''TELEWIZJI'' SERDECZNIE SIE ZAPRASZA

 

 

:icon_twisted: :icon_razz: czemu ja to dopiero teraz przeczytalam :) :D A moglam tam podjechac.... ja to ostatnio wciaz z czyms "do tylu" jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Generała z okazji urodzin :P

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Generała z okazji urodzin :biggrin:

 

 

DZIEKUJE ZA PAMIEC BRACISZKU-HI HI :icon_evil: ,I TWOJE ZDROWKO ZOSTAŁO WZNIESIONE SYMBOLICZNYM KIELONKEM :biggrin:

 

WŁASNIE WROCILISMY ZE STEPNICY

IMPRAZKA NA WYSOKIM POZIOMIE,jedzonko i piwko za darmo,balety z zaspołem do rana super,pokazy wiejskich walk zapasniczych na zyczenie :P i ATMOSFERKA W GRONIE MOTOCYKLISTOW WRECZ PRZEMIŁA, :banghead:

 

szczegolne podziekowania dla mojej zonki-ZANKI za organizacje przyjecia urodzinowego ,za chórek z ktory odspiewał mi przesliczne pioseneczki ,NO i ZA TO ZE JESZCZE JEJ SIE CHCE SIEDZIEC Z TAKIM STARYM -33 LETNIM DZIADKIEM hi hi :bigrazz: -dlatego dla niej BUZIAKI a reszcie moto siostr i braci GORACE PODZIEKOWANIA :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :biggrin: fajnie ze ma sie taka zonę , która tak dba o męża - musicie sie bardzo kochac, szcześciarze............. :P

 

szkoda, ze dopiero dzis znalazłam Wasze forum bo widzę ze nieźle sie bawicie, mam nadzieje, ze bedzie szansa dolączyć do Was w przyszłym roku :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEONKU MOJ BRACISZKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA URODZINKI :bigrazz:

NO I ABY TEN TWOJ WIATROPED Z JASNYMI CYLINDERKAMI JAK NAJDŁUZEJ CI SŁUZYŁ I NIE ROBIŁ PSIKUSOW ;)

pozdrawiam :wink:

O DZIęKI CI MóJ PAMIęTLIWY BRACISZKU TOBIE RóWNIE ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I PRZEPRASZAM ZE TAK PóżNO SKłADAM CI ZYCZENIA ALE SZCZERE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O DZIęKI CI MóJ PAMIęTLIWY BRACISZKU TOBIE RóWNIE ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I PRZEPRASZAM ZE TAK PóżNO SKłADAM CI ZYCZENIA ALE SZCZERE

 

ale co tam liczy sie pamiec :buttrock: .

NO BO KTO BEDZIE O NAS PAMIETAŁ JAK NIE MY SAMI O SOBIE -taka natura SKORPIONOW :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany koledzy moi kochani!!!! wielkie SORRY ze tak pozno..... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN dla Generala i Kominiarza!!!!!!! Buzka Rusty

:icon_razz:

 

dziekuje ,dziekuje BUZIAKI i do zobaczenia

mam nadzieje ze juz nie długo zobaczymy jak tam twoja OSA kata po KARLEBACH :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany koledzy moi kochani!!!! wielkie SORRY ze tak pozno..... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN dla Generala i Kominiarza!!!!!!! Buzka Rusty

:icon_razz:

DZIEKI ZA ZYCZENIA A BUZIACZKI TO PRZY OKAZJI JAK SIE ZOBACZYMY POZDRAWIAM GORąCO

KOMINIARZ :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...